Christian Breslauer

The Weeknd z nowym teledyskiem do utworu z płyty… “Starboy”


25 listopada 2021

Obserwuj nas na instagramie:

The Weeknd ponownie zaskoczył fanów. Do sieci trafił teledysk do utworu Die For You z płyty Starboy wydanej w 2016 roku. Sprawdź.

Die For You z klipem sci-fi

Po 5 latach od premiery albumu Starboy The Weeknd wypuszcza teledysk do utworu Die For You. Jest to związane z wypadającą właśnie dziś rocznicą tego albumu. Teledysk nawiązuje bardzo jasno do fabuł takich produkcji jak wielki hit NetflixaStranger Things oraz do klasycznego filmu E.T. Autorem klipu jest Christian Breslauer.

The Weeknd – Die For You

Merch Starboy

Oprócz klipu, dziś o 19 czasu polskiego wystartuje sprzedaż specjalnej kolekcji ubrań stworzonej we współpracy z marką Seventh Heaven. Nawiązywać będzie ona do motywów znanych z płyty Starboy. Na kolekcję będą składać się bluzy z kapturem, t-shirty, torby oraz skórzane i jeansowe kurtki.

Starboy ogromnym sukcesem komercyjnym

Starboy jest niewątpliwie albumem, który osiągnął ogromny sukces komercyjny. Zadebiutował na pierwszym miejscu na światowych listach sprzedażowych w USA, Kanadzie oraz Australii. W Stanach w pierwszym tygodniu sprzedał się w liczbie ponad 200 000 fizycznych egzemplarzy. Zarówno w USA jak i Kanadzie ostatecznie pokrył się potrójną platyną. Wszystkie utwory z płyty trafiły na listę Billboard Hot 100. The Weeknd zgarnął ponadto za Starboya statuetkę Grammy za najlepszy album dla współczesnej muzyki urban.

The Weeknd ponownie zaskoczył fanów. Do sieci trafił teledysk do utworu Die For You z płyty Starboy wydanej w 2016 roku. Sprawdź. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać Die For You […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →