kadr z klipu "Wystarczy"

Nosowska i minimalizm. Oto ekosingiel „Wystarczy


01 lutego 2022

Podziel się newsem:

Nosowska w nowej kampanii ING Bank Śląski promuje życie w stylu less waste. Oto ekologiczne przesłanie płynące z zaangażowanego singla Wystarczy.

Nosowska jako agentka ds. środowiska

Artystka promuje najnowszą kampanią ING Banku Śląskiego, który tworzy unikatową mapę miejsc zero waste. Na czym dokładnie to polega? Zero/less waste to ruch ekologiczny polegający na wykorzystywaniu starego, niekupowaniu nowego. Zamiast wyrzucić niepotrzebne rzecz – zamień ją na coś innego. Biorąc kawę na wynos, zamów ją do własnego kubka, by generować mniej śmieci. Po posiłku został nadmiar jedzenia – oddaj je na lokalnej grupie foodsharingowej. Uporządkowana mapa firm działających zgodnie z duchem less waste to przysługa dla środowiska. Dzięki niej zyskają zarówno ich właściciele, jak i klienci.

Nosowska w ramach akcji promocyjnej nagrała ekologiczny singiel o wymownym tytule Wystarczy.

Przeczytaj: Dawid Podsiadło – jak ma bronić, skoro ich jest więcej?

nosowska ing wystarczy eko kampania
kadr z klipu „Wystarczy”

Nosowska x ING Bank Śląski – mało mało, jeszcze więcej

Piosenka Wystarczy to inspiracja do stawiania sobie pytań o sens ciągłego kupowania nowych rzeczy i zwracania uwagi na ukryty potencjał tego, co już mamy. Artystka zachęca nas do uwalniania kreatywności i podpowiada, jak nadać nowe życie starym rzeczom. Słowem – Wystarczy. Zero strat! Teledysk został zrealizowany w myśl idei zero waste – wszystkie wykorzystane w scenografii przedmioty pochodzą z drugiego obiegu, m.in. od pracowników ING Banku Śląskiego.

– czytamy w informacji prasowej

Mapę stworzoną we współpracy z ING Bankiem Śląskim można zobaczyć na stronie mapazerowaste.pl. Znajdziecie tam duże i lokalne firmy – od producentów ekologicznej żywności po sieciowe kawiarnie, czy miejsca, oferujące ekologiczne spakowanie waszych zamówień.

NOSOWSKA – Wystarczy (ING | Projekt Zero Waste)

Nosowska w nowej kampanii ING Bank Śląski promuje życie w stylu less waste. Oto ekologiczne przesłanie płynące z zaangażowanego singla Wystarczy. Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło już dostępny Sentino zakończył i wznowił karierę w niecałe […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →