Nick Cave podzielił się nowym, niepublikowanym dotąd utworem „Euthanasia”


22 października 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kolejna niespodzianka od Nicka Cave. Muzyk zaprezentował zupełnie nowy utwór Euthanasia i to w wersji live. Posłuchajcie!

Muzyczny urlop? Nic z tego! Nick Cave z kolejnymi nowościami

Fani australijskiego artysty nie mogą narzekać na nudę, bowiem Nick Cave nie przestaje nas ostatnio zaskakiwać. Po premierze wydanego pod koniec zeszłego roku albumu Ghosteen, muzyk miał ruszyć w światową trasę koncertową promującą ten materiał. Jednak zastój, który dosięgnął w tym roku branżę eventową dosięgnął również jego i wszystkie koncerty, włącznie z tym, który miał się odbyć w Polsce, musiały zostać przełożone na rok 2021.

Nick Cave w Polsce koncert

Nick Cave postanowił jednak nie dać za wygraną i zamiast wykorzystać ten czas na muzyczny urlop, przygotował dla swoich fanów szereg niespodzianek. Jedną z nich jest wyjątkowy koncert online, który Cave zagrał jakiś czas temu w Alexandra Palace. Film z zapisem tego wydarzenia już niedługo będziecie mogli zobaczyć na ekranach kin na całym świecie!

Premiera nowej płyty Nicka Cave’a – Alone at Alexandra Palace, już niedługo 

To jednak nie wszystko, bo Nick Cave Alone at Alexandra Palace ukaże się również w formie albumu wydanego na CD i podwójnym winylu. Premiera tego wydawnictwa odbędzie się 20 listopada. Zanim jednak to, Australijczyk odkrył kolejną kartę swojego nowego albumu.

Idiot Prayer: Nick Cave Alone at Alexandra Palace
Nick Cave – Idiot Prayer: Nick Cave Alone at Alexandra Palace, okładka albumu

Euthanasia – nowy utwór od Nicka Cave’a, posłuchaj!

Jest nią zupełnie nowy, nieopublikowany dotąd utwór Euthanasia, który powstał w tym samym czasie, co materiał na poprzednią płytę NickaSkeleton Tree. Kompozycja ta została wykonana premierowo w Alexandra Palace i już teraz możecie jej posłuchać i obejrzeć teledysk z wykonania live.

Kolejna niespodzianka od Nicka Cave. Muzyk zaprezentował zupełnie nowy utwór Euthanasia i to w wersji live. Posłuchajcie! Muzyczny urlop? Nic z tego! Nick Cave z kolejnymi nowościami Fani australijskiego artysty nie mogą narzekać na nudę, bowiem Nick Cave nie przestaje nas ostatnio zaskakiwać. Po premierze wydanego pod koniec zeszłego roku albumu Ghosteen, muzyk miał ruszyć […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 - 500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.