Nick Cave zagra wyjątkowy koncert online na skalę globalną

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Nick Cave prezentuje wyjątkowy projekt. Artysta zagra niecodzienny koncert w samotności, który będzie streamowany we wszystkich częściach świata. Poznajcie szczegóły.

Fani Nicka Cave’a muszą się uzbroić w cierpliwość, gdyż koncert tego legendarnego artysty, który miał się odbyć w tym roku w Polsce, został przełożony na 2021 rok. Jeśli nie możecie się już doczekać tych muzycznych emocji, Australijczyk przygotował dla Was coś, co powinno nieco umilić oczekiwanie.

Nick Cave Idiot Prayer

Idiot Prayer: Nick Cave Alone at Alexandra Palace

Artysta zagra bowiem wyjątkowy koncert online. Odbędzie się on 23 lipca w Alexandra Palace w Londynie, gdzie Cave zagra w zupełnej samotności. Setlista będzie się opierać na najważniejszych utworach z dorobku muzyka, zarówno tych z projektu Bad Seeds jak i Grinderman. Nie zabraknie również kompozycji z najnowszego albumu Ghosteen.

Wyjątkowe wydarzenie będzie streamowane na cały świat odpowiednio: o godzinie 20:00 czasu AEST w Australii i Azji, 20:00 czasu BST oraz 21:00 czasu CEST w Wielkiej Brytanii i Europie oraz 19:00 czasu PDT i 22:00 czasu EDT w Północnej i Południowej Ameryce. Koncert będzie się odbywał całkowicie na żywo – nie będzie można go obejrzeć później, wstrzymywać, ani przewijać. Zobaczcie zapowiedź!

Wyjątkowy koncert online Nicka Cave’a – bilety

Idiot Prayer: Nick Cave Alone at Alexandra Palace to zdecydowanie muzyczne wydarzenie, którego nie można przegapić! Bilety ze specjalnym dostępem do transmisji możecie kupić już teraz tutaj.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 - 500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.