Nick Cave również przekłada koncert w Polsce na 2021 rok


09 kwietnia 2020

Podziel się newsem:

Koncert Nicka Cave’a to kolejne muzyczne wydarzenie, które nie wydarzy się w tym roku ze względu na rozprzestrzeniającą się wciąż epidemię koronawirusa.

Nick Cave a polscy fani

Nick Cave to jeden z najbardziej lubianych artystów w Polsce. Często tu wraca i zawsze jest wyjątkowo ciepło przyjmowany, a niemalże każde jego nowe wydawnictwo spotyka się z aprobatą polskich fanów.

Podobnie było przy okazji najnowszego albumu Nicka Cave’aGhosteen, który, choć pełen mroku i smutku, został bardzo dobrze przyjęty i zajmował wysokie lokaty w wielu muzycznych podsumowaniach 2019 roku.

Nick Cave w Polsce – koncert przeniesiony

Choć Cave wystąpił ostatnio w Polsce zaledwie dwa lata temu, podczas festiwalu Open’er, jego nadchodzący, kolejny koncert w Polsce cieszył się ogromnym zainteresowaniem.

28 maja 2020 roku, Cave wraz ze swoim zespołem – The Bad Seeds miał zagrać w Polsce koncert promujący swój najnowszy album Ghosteen. Niestety, z powodu pandemii koronawirusa koncert ten nie odbędzie się w tym roku.

Pocieszeniem dla fanów Australijczyka niech będzie jednak fakt, że koncert w Polsce udało się przenieść na przyszły rok. Nick Cave and The Bad Seeds zagrają w Polsce 10 maja 2021 roku. Miejsce pozostaje bez zmian, będzie nim Arena w Gliwicach.

Nick Cave w Polsce koncert

Co zrobić z biletami na koncert Nick Cave and The Bad Seeds?

Zachowajcie swoje bilety i przygotujcie się na prawdziwe, muzyczne show za rok! Jeśli chcecie zwrócić zakupiony bilet na koncert Nick Cave and The Bad Seeds – zgłoście się do bileterii, w której go nabyliście.

Koncert Nicka Cave’a to kolejne muzyczne wydarzenie, które nie wydarzy się w tym roku ze względu na rozprzestrzeniającą się wciąż epidemię koronawirusa. Nick Cave a polscy fani Nick Cave to jeden z najbardziej lubianych artystów w Polsce. Często tu wraca i zawsze jest wyjątkowo ciepło przyjmowany, a niemalże każde jego nowe wydawnictwo spotyka się z […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku: