Fot. Materiały promocyjne

Będzie nowy film dokumentalny o Nicku Cave’ie i Warrenie Ellisie


18 stycznia 2022

Podziel się newsem:

This Much I Know to Be – dokument o Nicku Cave’ie i Warrenie Ellisie w reżyserii Andrew Dominika, ukaże się jeszcze w tym roku.

Nick Cave ponownie na dużym ekranie

Nick Cave zapowiedział nadchodzący film dokumentalny zatytułowany This Much I Know to Be True. Obraz będzie przedstawiał jego twórczą pracę z wieloletnim współpracownikiem i członkiem zespołu Bad SeedWarrenem Ellisem. Według zapowiedzi, film „uchwyci wyjątkową kreatywną relację Nicka Cave’a i Warrena Ellisa, którzy powołują do życia utwory z albumów Ghosteen i Carnage. Cave o nowej produkcji poinformował fanów w mediach społecznościowych.

Nick Cave – kiedy premiera?

Film zostanie wyreżyserowany przez Andrew Dominika, który był również twórcą filmu One More Time with Feeling z 2016 roku. Premiera This Much I Know to Be True zaplanowana jest na koniec tego roku. Film został nakręcony w Londynie i Brighton w 2021 roku i będzie stanowił uzupełnienie One More Time with Feeling. Portal Deadline donosi dodatkowo, że w dokumencie pojawi się podobno Marianne Faithfull.

Poza pracami nad One More Time with Feeling i This Much I Know to Be True, Dominik współpracował z Cave’em i Ellisem przy The Assassination Of Jesse James by the Coward Robert Ford, a także przy nadchodzącym biograficznym filmie Marilyn Monroe Blonde (muzycy udźwiękowili oba filmy).

The Assassination Of Jesse James by the Coward Robert Ford – ścieżka dźwiękowa

This Much I Know to Be – dokument o Nicku Cave’ie i Warrenie Ellisie w reżyserii Andrew Dominika, ukaże się jeszcze w tym roku. Nick Cave ponownie na dużym ekranie Nick Cave zapowiedział nadchodzący film dokumentalny zatytułowany This Much I Know to Be True. Obraz będzie przedstawiał jego twórczą pracę z wieloletnim współpracownikiem i członkiem […]

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →