fot. materiały prasowe

Natalia Nykiel – „Pętla”, czyli o tym, że dobrze jest wracać


20 stycznia 2022

Podziel się newsem:

Natalia Nykiel dzieli się z fanami jednym ze swoich najważniejszych utworów. Singiel Pętla zapowiada album Regnum – świadectwo dojrzałej artystki.

Natalia Nykiel – nowa popowa jakość

Artystka jest o krok od wydania swego trzeciego studyjnego albumu. Regnum zapowiada już od jakiegoś czasu, zawsze mocno i emocjonalnie. Natalia Nykiel przy tej płycie – a na pewno przy jej promocji – dużo postawiła na zróżnicowanie. Każdy singiel niesie ze sobą zupełnie inne pokłady uczuć oraz wrażliwości. Wokalistka już wcześniej określała Petlę mianem jednego ze swoich najważniejszych utworów – już teraz możemy przekonać się, dlaczego.

Przeczytaj: Natalia Nykiel zdradza szczegóły premiery swojego nowego albumu

natalia nykiel pętla regnum premiera
„Regnum” – okładka płyty

Czasami dobrze jest wrócić

Tytułowa pętla okazuje się wtedy niekoniecznie jedynie zapętloną w głowie melodią. To kolejny rozdział albumu „Regnum” będący zapisem konfrontacji Natalii z samą sobą w najtrudniejszym czasie. „Pętla” to wypowiedziane na głos lęki artystki zapisane w momencie, gdy muzyka nie tylko przestała przynosić ulgę, ale także przestała być ważna.

Najnowszy singiel to wiersz z przeszłości będący pożegnaniem ze słuchaczami, do którego ostatecznie nie doszło.

– czytamy w informacji prasowej

Utworowi towarzyszy teledysk w reżyserii Łukasza Zabłockiego. W zaskakująco dosłowny sposób nawiązuje do tytułu singla, przyczyniając się do tworzenia wokół niego niemalże podwójnej metafory. Klip może powodować dyskomfort u oglądającego, zgrabnie podbijając przy tym wagę słów, nieco osłabionych tanecznym, prawie ejtisowym brzmieniem.

Natalia Nykiel – Pętla (Official Lyric Video)

Preorder albumu jest dostępny na stronie empik.com. Regnum oficjalnie ukaże się 18 lutego 2022 roku – kto już nie może się doczekać?

Regnum, tracklista:

 1. Niech płonie
 2. Królestwo
 3. Pętla
 4. P.R.I.D.E.
 5. Tu nie ma fobii
 6. Oczy, kontur, cień
 7. Epoka X
 8. Urok
 9. Atlantyk
 10. Sami
 11. Taka, jak ty
 12. List za widnokrąg feat. Piotr Rogucki
 13. Ocean (bonus track)

Natalia Nykiel dzieli się z fanami jednym ze swoich najważniejszych utworów. Singiel Pętla zapowiada album Regnum – świadectwo dojrzałej artystki. Natalia Nykiel – nowa popowa jakość Artystka jest o krok od wydania swego trzeciego studyjnego albumu. Regnum zapowiada już od jakiegoś czasu, zawsze mocno i emocjonalnie. Natalia Nykiel przy tej płycie – a na pewno […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →