fot. materiały prasowe

Natalia Nykiel i najważniejszy utwór w jej muzycznej karierze – „Pętla


10 stycznia 2022

Podziel się newsem:

Natalia Nykiel dosadnie zapowiada kolejny singiel z nadchodzącej płyty. „Pętla” ma potencjał na najważniejszy utwór w jej karierze.

Natalia Nykiel promuje nowy album – czy płyta okaże się przełomem?

Artystka jest w trakcie promocji swego nadchodzącego krążka. Do tej pory ukazały się jej cztery single w kolejności: P.R.I.D.E., Królestwo, Epoka X oraz Taka Jak Ty. Każdy z zaprezentowanych utworów świadczy o ogromnej rozpiętości formy, jaką zdecydowała się przybrać Natalia Nykiel. Nadciągający album będzie przypuszczalnie materiałem pełnym sprzeczności, a równocześnie, utkanym na kanwie spójnego konceptu.

Wokalistka właśnie zapowiedziała, kolejną, piątą już piosenkę, która zapowiada jej trzeci longplay. Pętla już 20 stycznia trafi na streamingi.

Przeczytaj: Natalia Nykiel prezentuje swoje mroczne, psychodeliczne „Królestwo”

Natalia Nykiel pętla premiera
„Pętla” – okładka singla

Pętla – kluczowy utwór w rozwoju kariery

Artystka wyraźnie czuje ekscytacje związane z wydaniem piątego singla.

Nie będę tego ukrywała, towarzyszą mi różne i bardzo silne emocje w związku z tą premierą.

– napisała na Facebooku

Natalia Nykiel już na początku stycznia podzieliła się z fanami krótką historią Pętli. Ze sposobu, w jaki opowiada o nadchodzącej premierze, można wywnioskować, że utwór jest dla niej szczególny i niezwykle ważny.

Znacie już 4 utwory z nowej płyty. Każdy pokazał jej zupełnie inną stronę. Podoba mi się to, że Wasze zdania na temat dotychczasowych piosenek są tak różne. To powoduje, że jestem jeszcze bardziej podekscytowana premierą albumu. Mam dla Was coś jeszcze, co może być kolejnym zaskoczeniem. W tym miesiącu ukaże się nowy singiel „Pętla”. To ważny dla mnie utwór, może nawet jeden z najważniejszych od początku mojej muzycznej drogi. Dlaczego? 💫

Nie możemy się już doczekać wydania singla – byle do przyszłego czwartku!

Natalia Nykiel – Epoka X (Official Lyric Video)

Natalia Nykiel dosadnie zapowiada kolejny singiel z nadchodzącej płyty. „Pętla” ma potencjał na najważniejszy utwór w jej karierze. Natalia Nykiel promuje nowy album – czy płyta okaże się przełomem? Artystka jest w trakcie promocji swego nadchodzącego krążka. Do tej pory ukazały się jej cztery single w kolejności: P.R.I.D.E., Królestwo, Epoka X oraz Taka Jak Ty. […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →