materiały promocyjne

Narcos: Meksyk” chyli się ku końcowi. Pojawił się zwiastun 3. sezonu serialu Netflixa


12 października 2021

Podziel się newsem:

Netflix podzielił się trailerem 3. sezonu Narcos: Meksyk. Producent informuje, że jednocześnie jest to finałowa odsłona serialu. Premierę zaplanowano na listopad. Wśród nowych twarzy pojawił się m.in. raper Bad Bunny.

Narcos: Meksyk – sezon 3. jesienią na Netflixie

W Internecie pojawiła się zapowiedź 3. sezonu Narcos: Meksyk. Serial powraca po ponad rocznej przerwie od premiery poprzedniej części historii. Fabuła ostatniego sezonu serialu będzie kręcić się wokół globalizacji narkotykowego biznesu w latach 90. Trzeci sezon Narcos: Meksyk pojawi się na platformie streamingowej 5 listopada tego roku. Nadchodząca produkcja Netflixa będzie opowiadała o tym, jak nowe pokolenie przywódców karteli walczy o władzę, a dziennikarze poszukują prawdy, kiedy agenci rządowi chodzą po cienkiej linie między sprawiedliwością a korupcją.

Narcos: Meksyk – zwiastun 3. sezonu serialu Netflixa

Narcos: Meksyk – na ekranach dobrze znana obsada serialu

Podczas 3. sezonu serialu Narcos: Meksyk, widzowie zobaczą znanych z poprzednich sezonów aktorów. Przed kamerą Netflixa ponownie stanęli chociażby Matt Letsher, Alejandro Edda, Alfonso Dosal czy Scoot McNairy.

Zobacz: Netflix ujawnił najpopularniejsze tytuły na platformie

Oprócz kojarzonych już twarzy, do obsady dołączyli również nowi aktorzy. W roli handlarza narkotyków wystąpi Alberto Guerra, członka gangu Narco Juniors odegra raper Bad Bunny, czyli Benito Antonio Martínez Ocasio, natomiast znany z Aniołków Charliego Luis Gerardo Méndez wcieli się w rolę policjanta.

narcos: meksyk sezon 3 bad bunny netflix
Narcos: Meksyk, fot. materiały prasowe

Narcos: Meksyk – zmiany na etapie produkcyjnym

Wcześniej funkcję showrunnera Narcos: Meksyk pełnił Eric Newman. W trzecim sezonie serialu tę posadę objął Carlo Bernard. Ponadto reżyserią dwóch odcinków w nadchodzącym sezonie produkcji Netflixa zajął się Pablo Escobar z serialu NarcosWagner Moura.

To nie pierwszy raz, kiedy Moura podjął się tego zadania. Aktor znany z roli Pabla Escobara w 2019 roku wyreżyserował film Marighella. Obraz poświęcono Carlosowi Marighelli, który w 1969 roku przewodził największemu ruchowi oporu przeciwko brazylijskiej dyktaturze wojskowej.

Netflix podzielił się trailerem 3. sezonu Narcos: Meksyk. Producent informuje, że jednocześnie jest to finałowa odsłona serialu. Premierę zaplanowano na listopad. Wśród nowych twarzy pojawił się m.in. raper Bad Bunny. Narcos: Meksyk – sezon 3. jesienią na Netflixie W Internecie pojawiła się zapowiedź 3. sezonu Narcos: Meksyk. Serial powraca po ponad rocznej przerwie od premiery […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →