kadr z „God of War Ragnarök's Combat Lets You Play With Your Food | Exclusive Gameplay”

Nadciąga Ragnarok. Zaprezentowano rozgrywkę z najnowszego “God of Wara”


02 września 2022

Obserwuj nas na instagramie:

God of War: Ragnarok zbliża się wielkimi krokami. Zanim jednak poznamy dalszy ciąg historii Kratosa i Atreusa, twórcy zdradzają kilka szczegółów dotyczących rozgrywki. W sieci pojawiło się wideo, w którym zaprezentowano nowe umiejętności Spartiaty.

Jak wygląda rozgrywka w God of War: Ragnarok? Imponująco

Od premiery najnowszej gry od Sony Interactive Entertainment dzielą nas jeszcze dwa miesiące. By umilić fanom wyczekiwanie, w Internecie pojawiło się półtoraminutowe nagranie rozgrywki z Kratosem w roli głównej. Z wideo dowiadujemy się, że po raz kolejny w serii God of War sięgniemy po Ostrza Chaosu, znane doskonale z pierwszych odsłon cyklu, oraz Lewiatan, który pojawił się dopiero w 2018 roku.

Zobacz: God of War z własnym serialem? Amazon prowadzi negocjacje

Z krótkiego nagrania wynika, że jedną z innowacji w rozgrywce będzie modyfikowalna tarcza. W God of War sprzed czterech lat główny bohater miał do dyspozycji wyłącznie jeden model do obrony. Oprócz tego twórcy zaimplementowali “nasycenie” broni ogniem lub lodem, co pokazano na przykładzie walki z zupełnie nowym rodzajem przeciwników.

God of War: Ragnarok – fragment rozgrywki

Koniec (nordyckiego) świata już w listopadzie

Santa Monica Studio odda Ragnarok w ręce graczy już 9 listopada. Obecnie w sieci trwa przedsprzedaż zarówno wersji cyfrowej, jak i fizycznej. Gra ukaże się wyłącznie na konsolach PlayStation obecnej i poprzedniej generacji. W wersji deluxe gracze otrzymują także Pancerz Czarnej Doliny, Strój Czarnej Doliny, Rękojeści topora i ostrzy Czarnej Doliny, cyfrowy artbook od Dark Horse, oficjalną cyfrową ścieżkę dźwiękową oraz zestaw awatarów.

Po próbach zapobiegnięcia końcowi światów Kratos i Atreus starają się nie zwracać na siebie uwagi bogów. Codziennie przygotowują się do tego, co ma nastąpić, jednocześnie próbując zmienić przeznaczenie.

Atreus pragnie lepiej zrozumieć wskazówki, które pozostawiła po sobie jego matka, i odkryć rolę, jaką ma odegrać w nadciągającej wojnie. Kratosowi niełatwo jest pogodzić się z faktem, że jego syn chce poznać swoją tożsamość. Wie, że droga, na którą pragnie wkroczyć chłopiec, poprowadzi ich ku mściwym Asom. Obawia się, że może powtórzyć krwawe błędy z przeszłości.  

– czytamy w opisie produktu.
god of war ragnarok okładka ps4 ps5
okładka gry

God of War: Ragnarok zbliża się wielkimi krokami. Zanim jednak poznamy dalszy ciąg historii Kratosa i Atreusa, twórcy zdradzają kilka szczegółów dotyczących rozgrywki. W sieci pojawiło się wideo, w którym zaprezentowano nowe umiejętności Spartiaty. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →