fot. Sony

Nie ma dobrej biesiady bez dobrego jedzenia. Przygotujecie je dzięki książce kucharskiej „God of War”


17 listopada 2022

Podziel się newsem:

God of War to kolejna seria, która otrzymała dedykowaną książkę kucharską. Pozycja zawiera ponad sześćdziesiąt przepisów na każdą okazję.

God of War od kuchni

Książki kucharskie mają już seria The Elder Scrolls, World of Warcraft, Fallout czy Wiedźmin, a teraz przyszła pora na pozycję inspirowaną grą God of War: Ragnarok. Jak zapowiadają twórcy, oficjalna książka kucharska Dziewięciu Światów jest czymś, co znajdzie swoje miejsce w kuchni każdego fana serii. Oprawiony w twardą okładkę zbiór przepisów zawiera między innymi pomysły na szybkie przekąski, które możemy wcinać pomiędzy kolejnymi walkami, bardziej wymyślne potrawy oraz łączące słodkie i słone smaki, dekadenckie desery.

Przepisy opatrzono oczywiście zdjęciami oraz dokładną instrukcją przygotowania potrawy tak, aby każdy mógł sobie poradzić. Książka kucharska inspirowana grą Santa Monica Studios zawiera także niepublikowane wcześniej szkice koncepcyjne postaci i miejsc, a także rozwija lore serii za sprawą ciekawostek i opowieści nordyckiego boga wojny, Týra. Książka jest dostępna w Polsce, jednak tylko w języku angielskim. Aby sprawić sobie tę przyjemność, trzeba wyciągnąć z portfela co najmniej 150 złotych.

Nie ma dobrej biesiady bez dobrego jedzenia. Przygotujecie je dzięki książce kucharskiej „God of War”
okładka książki kucharskiej God of War

Zmierzch bogów

God of War: Ragnarok to szósta gra z głównej serii, opracowana przez Santa Monica Studios. Produkcja jest kontynuacją gry z 2018 roku i luźno bazuje na mitologii nordyckiej. Ragnarok, czyli wielka bitwa pomiędzy nordyckimi bogami a olbrzymami, mająca rozstrzygnąć losy świata, zbliża się nieubłaganie. Grecki bóg wojny Kratos i jego syn Atreus podróżują przez Dziewięć Światów, aby znaleźć bezpieczne schronienie. Bohaterów czeka jednak trudna przygoda, w trakcie której będą musieli podejmować decyzje wpływające nie tylko na ich przyszłość, ale również na losy Dziewięciu Światów.

Produkcja, podobnie jak jej poprzedniczka, zebrała bardzo dobre oceny, jednak polska premiera zaliczyła małą wpadkę. Gra nie zawierała polskiego dubbingu, a jedynie napisy. Problem ten został już rozwiązany za pomocą aktualizacji udostępnionej przez Sony.

God of War to kolejna seria, która otrzymała dedykowaną książkę kucharską. Pozycja zawiera ponad sześćdziesiąt przepisów na każdą okazję. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →