kadr z „God of War Ragnarök - All Parents Can Relate | PS5 & PS4 Games"

Ben Stiller, John Travolta i LeBron James w nietypowym spocie „God of War: Ragnarok”


02 listopada 2022

Podziel się newsem:

God of War: Ragnarok tuż za rogiem. W związku z premierą gry Sony zaprezentowało specjalny spot, w którym Ben Stiller, John Travolta i LeBron James rozprawiają o rodzicielstwie.

Ben Stiller jako Kratos prowadzi spotkanie rodzicielskie

Wczoraj na oficjalnym kanale PlayStation na YouTubie ukazała się kolejna zapowiedź God of War: Ragnarok. W blisko trzyminutowym spocie zatytułowanym All Parents Can Relate wystąpili LeBron James, John Travolta, Ben Stiller oraz dzieci wymienionych. Dodatkowo Stiller wystąpił w przebraniu Kratosa, głównego bohatera serii. Wideo przedstawia sesję parentingową, podczas której Stiller opowiada, jak relacja Kratosa z Atreusem może być inspiracją dla innych rodziców.

Zobacz: God of War: Ragnarok z finałowym zwiastunem. Sony podgrzewa atmosferę przed premierą

Dynamika God of War istnieje w każdej relacji rodzic-dziecko. Kiedy to do mnie dotarło, podniosłem swojego Lewiatana [topór Kratosa – przyp. red.] i po raz pierwszy poczułem się naprawdę blisko mojego syna

– mówi Ben Stiller w filmie.

Premiera najświeższej produkcji od Santa Monica Studio odbędzie się już w przyszłą środę 9 listopada. Gra trafi w ręce posiadaczy konsol PlayStation 4 i PlayStation 5. Wydawcą tytułu jest Sony Interactive Entertainment.

God of War: RagnarokAll Parents Can Relate

To jednak nie koniec materiałów promujących Ragnarok. Tego samego dnia japoński gigant opublikował trzeci odcinek serii odsłaniającej kulisy powstawania gry.

Przeczytaj także: Gra wyglądająca lepiej niż rzeczywistość? Takie rzeczy w Call of Duty: Modern Warfare II

Przedstawiciele Santa Monica Studio objaśnili graczom, w jaki sposób powstawały kolejne postacie i potwory. Jednocześnie przedstawiono Svartalfheim, krainę krasnoludów. To właśnie stamtąd pochodzą Brok i Sindri, których mieliśmy możliwość poznać już w 2018 roku.

GoW: Ragnarok – projektowanie postaci i potworów

God of War: Ragnarok tuż za rogiem. W związku z premierą gry Sony zaprezentowało specjalny spot, w którym Ben Stiller, John Travolta i LeBron James rozprawiają o rodzicielstwie. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →