okładka gry „God of War: Ragnarok"

„God of War: Ragnarok” z nowym zwiastunem. Czeka na nas jeszcze mroczniejsza historia?


14 września 2022

Podziel się newsem:

Premiera God of War: Ragnarok zbliża się wielkimi krokami. Sony podzieliło się najnowszym zwiastunem, w którym poznajemy nowe postaci. To jednak nie koniec niespodzianek.

Kratos i Atreus na nowym materiale

Wczoraj podczas State of Play Sony wraz z Santa Monica Studio opublikowali story trailer gry God of War: Ragnarok. W trzyminutowym wideo, oprócz Kratosa i Atreusa, widzimy również Freyę oraz nowych bohaterów, jak chociażby Thora i Fenrira. Materiał prezentuje także nowe możliwości Spartiaty i rodzaje wrogów, których w tytule z 2018 roku nie uświadczyliśmy.

God of War: Ragnarök – State of Play 2022 Story Trailer

Zobacz: Nadciąga Ragnarok. Zaprezentowano rozgrywką z najnowszego God of Wara

Trailer to nie jedyne, co japoński gigant przygotował dla fanów czekających na dalszy ciąg przygód w nordyckim świecie. Wraz z premierą gry do sprzedaży trafi kontroler DualSense w limitowanej edycji. Jego design inspirowany jest nadchodzącą produkcją Santa Monica Studio. Na razie nie podano ceny produktu.

Za inspirację posłużył projektantom Midgard z nordyckiej mitologii, z którego zaczerpnęli kolorystykę – mroźny błękit na śnieżnej bieli. Całość wieńczą wizerunki niedźwiedzia oraz wilka, które symbolizują Kratosa i Atreusa

– czytamy w opisie.

God of War: Ragnarök – zwiastun kontrolera | PS5

Ragnarok trafi na rynek 9 listopada wyłącznie na konsole PlayStation 4 i PlayStation 5. W oficjalnym sklepie Sony można zakupić produkt w przedsprzedaży w wersjach standardowych lub w cyfrowej edycji deluxe. Zawiera ona ekwipunek Czarnej Doliny, cyfrowy artbook od Dark Horse, ścieżkę dźwiękową oraz zestaw awatarów. W ofercie znajduje się także edycja kolekcjonerska w wydaniu fizycznym. Wówczas, oprócz gry, gracz otrzymuje kubek emaliowany z logotypem God of War: Ragnarok.

god of war ragnarok
fot. materiały prasowe

Premiera God of War: Ragnarok zbliża się wielkimi krokami. Sony podzieliło się najnowszym zwiastunem, w którym poznajemy nowe postaci. To jednak nie koniec niespodzianek. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →