okładka gry „God of War: Ragnarok"

„God of War: Ragnarok” z nowym zwiastunem. Czeka na nas jeszcze mroczniejsza historia?


14 września 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Premiera God of War: Ragnarok zbliża się wielkimi krokami. Sony podzieliło się najnowszym zwiastunem, w którym poznajemy nowe postaci. To jednak nie koniec niespodzianek.

Kratos i Atreus na nowym materiale

Wczoraj podczas State of Play Sony wraz z Santa Monica Studio opublikowali story trailer gry God of War: Ragnarok. W trzyminutowym wideo, oprócz Kratosa i Atreusa, widzimy również Freyę oraz nowych bohaterów, jak chociażby Thora i Fenrira. Materiał prezentuje także nowe możliwości Spartiaty i rodzaje wrogów, których w tytule z 2018 roku nie uświadczyliśmy.

God of War: Ragnarök – State of Play 2022 Story Trailer

Zobacz: Nadciąga Ragnarok. Zaprezentowano rozgrywką z najnowszego God of Wara

Trailer to nie jedyne, co japoński gigant przygotował dla fanów czekających na dalszy ciąg przygód w nordyckim świecie. Wraz z premierą gry do sprzedaży trafi kontroler DualSense w limitowanej edycji. Jego design inspirowany jest nadchodzącą produkcją Santa Monica Studio. Na razie nie podano ceny produktu.

Za inspirację posłużył projektantom Midgard z nordyckiej mitologii, z którego zaczerpnęli kolorystykę – mroźny błękit na śnieżnej bieli. Całość wieńczą wizerunki niedźwiedzia oraz wilka, które symbolizują Kratosa i Atreusa

– czytamy w opisie.

God of War: Ragnarök – zwiastun kontrolera | PS5

Ragnarok trafi na rynek 9 listopada wyłącznie na konsole PlayStation 4 i PlayStation 5. W oficjalnym sklepie Sony można zakupić produkt w przedsprzedaży w wersjach standardowych lub w cyfrowej edycji deluxe. Zawiera ona ekwipunek Czarnej Doliny, cyfrowy artbook od Dark Horse, ścieżkę dźwiękową oraz zestaw awatarów. W ofercie znajduje się także edycja kolekcjonerska w wydaniu fizycznym. Wówczas, oprócz gry, gracz otrzymuje kubek emaliowany z logotypem God of War: Ragnarok.

god of war ragnarok
fot. materiały prasowe

Premiera God of War: Ragnarok zbliża się wielkimi krokami. Sony podzieliło się najnowszym zwiastunem, w którym poznajemy nowe postaci. To jednak nie koniec niespodzianek. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →