kadr z „God of War Ragnarok Japanese Theme Song Commercial (Japanese Dub w/ English Sub)"

W USA „God of War: Ragnarok” reklamują celebryci. W Japonii gra promowana jest… piosenką dla dzieci


03 listopada 2022

Podziel się newsem:

God of War: Ragnarok trafi na rynek w przyszłym tygodniu. Wśród licznych materiałów promocyjnych znalazła się piosenka dla dzieci.

W Japonii powstała piosenka dla dzieci o Kratosie

Już 9 listopada na ogólnoświatowym rynku zadebiutuje kolejna odsłona serii God of War. W sieci znajdziemy już wiele materiałów promujących nadchodzące dzieło Santa Monica Studio. Wczoraj w internecie pojawiła się… piosenka dla dzieci.

Zobacz: Ben Stiller, John Travolta i LeBron James w nietypowym spocie God of War: Ragnarok

Spot wyemitowano w Japonii. Niemal dwuminutowe wideo przedstawia trójkę mężczyzn opowiadających o losach Kratosa i jego syna Atreusa. Całość przeplatana jest z materiałami pochodzącymi z gry. Aktor posługuje się także arsenałem bohaterów, tj. Lewiatanem, Ostrzami Chaosu i Szponem. Żeby w pełni zrozumieć tę koncepcję, trzeba ją zobaczyć:

Japońska reklama God of War: Ragnarok

To nie jedyny spot, który niedawno wyemitowano. Na oficjalnym kanale PlayStation ukazał się krótki film z udziałem Bena Stillera, Johna Travolty i LeBrona Jamesa. Film skierowany był jednak do odbiorcy poza rynkiem japońskim i utrzymany w zupełnie innej konwencji. Od momentu premiery wideo obejrzano już ponad milion razy.

Jak na razie Ragnarok trafi wyłącznie na PlayStation 4 i PlayStation 5. Odsłona z 2018 roku pierwotnie również ukazała się jedynie na konsolę Sony, jednak w tym roku trafiła również na PC-ty. Dziś nad ranem deweloperzy z Santa Monica Studio opublikowali pełne możliwości graficzne, które umożliwią poszczególne generacje konsol. Posiadacze PS5 będą mogli cieszyć się rozgrywką w sześćdziesięciu klatkach na sekundę, natomiast sprzęty starszej generacji zapewnią jedynie trzydzieści.

God of War: Ragnarok trafi na rynek w przyszłym tygodniu. Wśród licznych materiałów promocyjnych znalazła się piosenka dla dzieci. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →