fot. materiały prasowe

„God of War: Ragnarok” z finałowym zwiastunem. Sony podgrzewa atmosferę przed premierą


27 października 2022

Podziel się newsem:

Już wkrótce God of War: Ragnarok trafi do graczy. Japoński gigant opublikował z tej okazji finałowy zwiastun produkcji od Santa Monica Studio.

God of War: Ragnarok coraz bliżej

Kolejna odsłona serii God of War zadebiutuje już 9 listopada. W związku z rychłą premierą Sony opublikowało półminutowy finałowy zwiastun. W wideo zaprezentowano fragmenty rozgrywki oraz przerywników występujących w grze.

Zobacz: Za kogo przebrać się na Halloween 2022? Podpowiadamy najlepsze kreacje czerpiące z filmów, seriali i gier

Finałowy zwiastun to w gruncie rzeczy zlepek ujęć, które zaprezentowano w trakcie całej kampanii promocyjnej. Nadchodzące dzieło deweloperów z Santa Monica Studio najpewniej będzie również zakończeniem przygód Kratosa w mitologii nordyckiej. Tytuł jak na razie ukaże się jedynie na konsolach PlayStation 4 i PlayStation 5. Wydawcą gry jest Sony Interactive Entertainment.

Dołącz do Kratosa i Atreusa w mitycznej podróży w poszukiwaniu odpowiedzi przed przepowiedzianą bitwą, która zakończy świat. Przez cały czas oczy Asgardu obserwują każdy ich ruch…

– czytamy w opisie.

God of War: Ragnarok – finałowy zwiastun

Hity Sony trafiają na PC-ty

Ragnarok to bezpośrednia kontynuacja GoW-a z 2018 roku. Przedstawiono wówczas nie tylko boga wojny ze Sparty, ale również jego syna – Atreusa. W konsekwencji wydarzeń, które miały miejsce w produkcji sprzed czterech lat, Kratos i chłopiec będą musieli zmierzyć się m.in. z Thorem, nordyckim bogiem piorunów.

Pierwotnie poprzednia odsłona serii również zadebiutowała wyłącznie na konsoli Sony. W styczniu tego roku nordyckie przygody Kratosa trafiły też na komputery stacjonarne. To jeden z kilku tytułów, które przestały być ekskluzywne dla PlayStation. Wśród nich znajduje się m.in. Marvel’s Spider-Man.

god of war ragnarok okładka ps4 ps5
okładka gry God of War: Ragnarok

Już wkrótce God of War: Ragnarok trafi do graczy. Japoński gigant opublikował z tej okazji finałowy zwiastun produkcji od Santa Monica Studio. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →