kadr z teledysku „Lato"

Na „Midasa” trzeba poczekać. Sentino zmienia plany wydawnicze


18 lipca 2022

Podziel się newsem:

Fani czekający na Midasa od Sentino mogą czuć się zaskoczeni. Raper zapowiedział, że wkrótce wyda album, ale nie będzie to wspomniany materiał. King Sento planuje zakończyć erę Zabójstw Lirycznych.

Sentino wraca do korzeni

Wczoraj w mediach społecznościowych Sentino pojawiła się informacja o zmianach w kalendarzu wydawniczym rapera. Sebastian Alvarez zdradził, że wkrótce odda w ręce słuchaczy płytę, ale nie będzie to Midas. Założyciel Sicarios zamierza zakończyć „erę ZL„, wydając ZL4EVER.

Zobacz: Sentino prezentuje snippet nowego utworu. Są wersy w stronę Quebonafide!

Już w najbliższym czasie się pojawi ostatni kapituł do ery ZL czyli płyta ZL4EVER na której tematycznie wracam do korzeni swojej twórczości czyli mrocznych nut i czarnej poezji ulicznej i dodatkowo pojawią się na niej „hity” tego lata jak i kawałki wielojęzyczne by pokazać całą różnorodność mojej sztuki

– zapowiada raper (pisownia oryginalna).

Decyzja Alvareza może dziwić fanów, którzy śledzą Sentino na bieżąco. W sieci pojawiły się już pierwsze single zapowiadające Midasa, w tym utwór tytułowy i Lagrimas.

Sentino – Midas

Sentino wydał już dwie płyty w tym roku

Mimo że dopiero zakończyliśmy pierwszą połowę 2022 roku, King Sento zdążył już oddać w ręce słuchaczy dwa krążki i zapowiedzieć kilka kolejnych. W najbliższych planach znajdują się oczywiście ZL4EVER i Midas, jednak nie wiadomo, kiedy możemy spodziewać się płyt na streamingach i w wersjach fizycznych. Do tej pory Alvarez opublikował Aporofobię oraz Megalomanię. Płyty składają się kolejno z trzynastu i dwunastu piosenek. Obok gospodarza wystąpili Schwesta Ewa w Powww! na Aporofobii oraz Nitro z Masnym Benem w Trójkącie Bermudzkim na Megalomanii. Mimo kontrowersji wokół rapera wciąż budzi on spore zainteresowanie odbiorców. Według Spotify w ciągu miesiąca muzyki Sentino słucha ponad milion osób.

Sentino – Megalomania – odsłuch albumu

Fani czekający na Midasa od Sentino mogą czuć się zaskoczeni. Raper zapowiedział, że wkrótce wyda album, ale nie będzie to wspomniany materiał. King Sento planuje zakończyć erę Zabójstw Lirycznych. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Mata przerwał wydawniczą ciszę! Co nowego wydał? Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →