kadr z klipu do "Megalomanii" Sentino

Sentino znów rapuje i znów po polsku. „Midas” nadchodzi


23 czerwca 2022

Podziel się newsem:

Sentino prezentuje singiel Ekstaza promujący jego nadchodzący album Midas. Nie byłoby w tym nic wyjątkowego gdyby nie fakt, że kilka dni temu raper zapowiadał, że kończy z polskim rapem. Sprawdź szczegóły.

Nowy singiel z Midasa

Wielkimi krokami zbliża się Midas! Album, który promuje wielki viralowy hit o tym samym tytule, według zapowiedzi ukaże się jeszcze w tym roku, jednak nie znamy dokładnej daty. Właśnie ukazał się drugi singiel promujący wydawnictwo, zatytułowany Ekstaza. Za bit do utworu odpowiada ściśle współpracująca z Sentino grupa producencka CrackHouse.

Sentino – Ekstaza

Konsekwentny jak Sentino

Wypuszczenie singla Ekstaza wygląda jednak dość komicznie w kontekście faktu, że kilka dni temu Sentino zapowiadał, że… kończy z rapowaniem po polsku. Znany ze swoich ekstrawaganckich zachowań raper, w następujący sposób wypowiadał się na swoim Instagramie, gdzie szybko zreflektował się co do „niewydania już niczego”:

Oficjalnie ogłaszam, że Midas to będzie ostatni mój tape po polsku. Nie zagram żadnego koncertu. To wszyscy moich fani niech idą roz*ebać pi*dy tym ku*wo wszystkim, tym tutaj na dole, które piszą od miesięcy, od ponad dwóch lat bzdury na mój temat, obrażają mnie ku*wy jebane do spodu, bo są zazdrosne. Jedźcie z nimi, rozpie*dalajcie ich i za rok może sobie inaczej pomyślę. Na ten rok na pewno jest koniec. Wydam jeszcze tę płytę Midas […] Widać, że 90 % osób, które tutaj przybyło, to są fani Nitro Zyniaka, także Nitro i tak zobaczysz kiedyś, co się stanie.

Ekstaza promuje Midasa, tak więc w teorii wszystko się zgadza. Czy naprawdę jednak ktoś wierzy, że raper odpuści potem nagrywanie i nie wyda zapowiadanego od dawna King Sento 2? Nie wierzy w to chyba nawet sam Sentino, który zaledwie 16 godzin po rzeczonym instagramowym live’ie wstawił post sugerujący, że będzie dalej produkował muzykę. Problem w tym, że sam post zniknął z jego profilu. To jak będzie Sento? Kończymy tę karierę czy nie?

Sentino prezentuje singiel Ekstaza promujący jego nadchodzący album Midas. Nie byłoby w tym nic wyjątkowego gdyby nie fakt, że kilka dni temu raper zapowiadał, że kończy z polskim rapem. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Snoop Dogg podbija stawkę dla zwijacza blantów: „To przez inflację” Serwisy aukcyjne lada moment pękną w szwach. Quebonafide na sprzedaż Dawid Podsiadło […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →