kadr z klipu do utworu „Megalomania” Sentino

Sentino prezentuje snippet nowego utworu. Są wersy w stronę Quebonafide!


10 lipca 2022

Podziel się newsem:

Sentino udostępnił snippet swojego nowego utworu. Znalazły się w nim wersy skierowane w stronę Quebonafide. Sprawdź szczegóły!

Sentino zaatakuje Quebonafide

Sentino udostępnił za pośrednictwem swojego Instagrama snippet nowego utworu, który trafi na album Midas. Na Bladzie, bo taki nosi tytuł, raper zaatakował Quebonafide. W stronę autora Romantic Psycho padły wersy:

Masz u mnie dług, jak Quebo, nie wybaczamy kurw*m akcje. Poczujesz ostre bóle w klacie, jeden cios takiej chudej szmacie.

Konflikt obu raperów sięga 2019 roku i premiery ich wspólnego utworu ŚWIATTOMÓJPLACZABAW. Sentino zarzeka się, że nie otrzymał 5000 zł, które Que miał mu zapłacić za refren. Szybko obaj artyści zaczęli puszczać w eter sprzeczne informacje dotyczące istnienia owego długu. Nawet gdy wszyscy zdążyli już o nim zapomnieć, Sentino lub Quebonafide przypominali o aferze. Na swojej ostatniej trasie koncertowej Que śpiewał:

Nie wiszę pieniędzy Sentino. Mam większe problemy niż on. Na przykład nie stroi pianino, tak że lepiej już jest mi.

Snippet utworu Blade Sentino

Quebonafide wystąpi podczas Lech Polish Hip-Hop Festival 2022

W jednym swoich ostatnich solowych koncertów jako Quebonafide raper wystąpi podczas Lech Polish Hip-Hop Festival 2022, który odbędzie się między 11 a 13 sierpnia w Płocku. To jeden z największych hip-hopowych festiwali w Polsce. Impreza wraca po ponad dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią koronawirusa. Oprócz Quebonafide wystąpi blisko 100 innych artystów, wśród których znajduje się: duet PRO8L3M z projektem Art Brut na żywo (gościnnie Majka JeżowskaWanda i BandaMartyna Jakubowicz), wytwórnia QueQuality z showcasem, BedoesSokółPezet czy Białas. Karnety oraz bilety jednodniowe na Lech Polish Hip-Hop Festival 2022 są dostępne do kupienia na stronie Biletomat.pl. Nie czekajcie na ostatni moment! Liczba karnetów trzydniowych jest ograniczona.

Sentino udostępnił snippet swojego nowego utworu. Znalazły się w nim wersy skierowane w stronę Quebonafide. Sprawdź szczegóły! Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię Durex Sentino zaatakuje Quebonafide Sentino […]

Quebonafide na Lech Polish Hip-Hop Festival 2022!

Biletomat.pl
150 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →