fot. Airbnb

Na Airbnb można wynająć furgonetkę Mystery Machine z filmu „Scooby-Doo”

Podziel się newsem:

Z okazji 20. rocznicy filmu Scooby-Doo na Airbnb można wynająć kultową furgonetkę Kudłatego. Sprawdźcie szczegóły.

Kultowa furgonetka Kudłatego dostępna do wynajęcia na Airbnb

Na Airbnb, oprócz tradycyjnych mieszkań czy apartamentów na wynajem, można też znaleźć nietypowe opcje noclegowe. Jedną z nich jest kamper Mystery Machine, którym jeździł Kudłaty w filmie Scooby-Doo.

Kultowa Mystery Machine, która nigdy wcześniej nie była dostępna do wynajęcia na noclegi, powróciła z emerytury (wraz z duchem Kudłatego), aby przenieść gości wprost do 2002 roku. Mystery Machine jest w pełni przystosowany dla dwóch fanów, aby przez całą noc mogli przeżyć wszystkie upiorne emocje.

– czytamy w informacji prasowej
Furgonetka Mystery Machine ze Scooby-Doo do wynajęcia na airbnb
źródło: Airbnb

Furgonetkę będzie można wynająć jedynie przez kilka dni pod koniec czerwca. Akcja ma związek z obchodami 20. rocznicy premiery aktorskiego filmu o przygodach Scooby-Doo. Co ciekawe, samochód należy do Matthewa Lillarda – aktora, który wcielił się w filmie w postać Kudłatego.

Nie mogę się doczekać, aby powitać gości w świecie gangu Mystery Inc. jako gospodarz Airbnb i dać im letnie wakacje, których nigdy nie zapomną… Oferta nie obejmuje potworów!

– mówi Lillard

Goście będą mogli zarezerwować trzy pobyty na jedną noc w dniach 24, 25 i 26 czerwca za jedyne 20 dolarów. Podczas swoich pobytów będą mogli żyć jak Kudłaty i Scooby w Mystery Machine. Na miejscu czekać będzie mnóstwo przedmiotów znanych z filmu, właściwych dla początku lat 2000., jak chociażby przenośny odtwarzacz CD, lampa lawowa, charakterystyczny dla Kudłatego naszyjnik z muszli puka czy stroje bohaterów.

Dodatkowo dostępnych będzie mnóstwo gier z zagadkami, dzięki którym będzie można sprawdzić własne umiejętności rozwiązywania kryminałów. Nie może zabraknąć także seansu filmowego.

Organizatorzy gwarantują wyżywienie w formie „jesz, ile chcesz”, w tym wszystkie ulubione potrawy Kudłatego i Scooby’ego.

Furgonetka Mystery Machine ze Scooby-Doo do wynajęcia na airbnb
źródło: Airbnb

Jak wynająć Mystery Machine?

Pobyt w Mystery Machine będzie można rezerwować od czwartku, 16 czerwca o godzinie 13:00 na tej stronie. Wybrane zostaną tylko 3 najszybsze zgłoszenia. Goście będą musieli zorganizować sobie podróż do i z południowej Kalifornii na własną rękę.

Z okazji 20. rocznicy filmu Scooby-Doo na Airbnb można wynająć kultową furgonetkę Kudłatego. Sprawdźcie szczegóły. Zobacz także Snoop Dogg podbija stawkę dla zwijacza blantów: „To przez inflację” Serwisy aukcyjne lada moment pękną w szwach. Quebonafide na sprzedaż Dawid Podsiadło wyprzedał kolejny stadion i zagrał na nim nowe piosenki Kultowa furgonetka Kudłatego dostępna do wynajęcia na […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →