kadr z filmu „Shrek Forever”

Bagno „Shreka” na wynajem. Cisza i spokój na wyciągnięcie ręki


27 września 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Na Airbnb trafiła oferta zgodnie, z którą wynająć można… bagno Shreka. Położona w Szkocji posiadłość zostanie już niedługo udostępniona.

A gdyby tak rzucić wszystko i wyjechać na bagno?

Pamiętacie historię domku Barbie na wynajem? Tym razem na Airbnb trafiła zgoła odmienna oferta, choć również uwzględniająca miejsce znane z dużego ekranu. Marzyliście kiedyś o tym, żeby idąc za znanym już powiedzeniem „rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady”? A może tak bagno w Szkocji? Nie brzmi przekonująco, co? A gdybym powiedział wam, że to bagno należące do Shreka?

Studio DreamWorks jakiś czas temu postanowiło odtworzyć wygląd bagna i chaty, w której mieszkał Shrek. Teraz trafi ona na bardzo krótki czas na wynajem. Już 13 października ruszą zapisy dające wam szansę na wynajęcie chaty w Szkocji dla maksymalnie trzech osób w terminie 27-29 października. Jak możemy przeczytać na stronie ogłoszenia, „ta błotnista, pokryta mchem, mętna oaza jest przytulną ucieczką od świata zewnętrznego i doskonałym sposobem na delektowanie się pięknem natury”. Podczas pobytu goście mogą skorzystać z legendarnego wychodka Shreka czy zrelaksować się w atmosferze „świec woskowych”. Choć gdy przypominamy sobie, jak powstawały te świece, nie wiem, czy bylibyśmy chętni na tę konkretnie czynność.

Całe ogłoszenie brzmi faktycznie jak idealna szansa, żeby na chwilę się wyciszyć w magicznej atmosferze. Oby tylko nie była ona zbyt magiczna. Chyba nie chcemy, żeby napatoczył się nam jakiś gadający osioł i zakłócił święty spokój, prawda? Tak czy siak, nie wiemy jak wy, ale my na pewno spróbujemy swoich sił w losowaniu. Tymczasem sprawdzajcie zdjęcia ze szkockiego bagna i domu, w którym mieszkał Shrek.

Bagno „Shreka” na wynajem. Cisza i spokój na wyciągnięcie ręki
fot. airbnb
Bagno „Shreka” na wynajem. Cisza i spokój na wyciągnięcie ręki
fot. airbnb
Bagno „Shreka” na wynajem. Cisza i spokój na wyciągnięcie ręki
fot. airbnb

Na Airbnb trafiła oferta zgodnie, z którą wynająć można… bagno Shreka. Położona w Szkocji posiadłość zostanie już niedługo udostępniona. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać A gdyby tak rzucić wszystko i […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →