kadr z filmu „Morbius”

„Morbius” wrócił do kin. Sony reaguje na wzrost popularności filmu


06 czerwca 2022

Podziel się newsem:

Mimo negatywnych recenzji Morbius wrócił na sale kinowe. Film o marvelowskim wampirze dostał drugie życie dzięki memom.

It’s Morbin Time! Morbius ponownie w kinach

W zeszły weekend koprodukcja Sony i Marvela, Morbius, znów pojawiła się w kinach. Film dostępny był w ponad tysiącu kin, choć od premiery minęły dwa miesiące. Informacje podał m.in. serwis kotaku.com.

Zobacz: Jared Leto, gwiazda nadchodzącego Morbiusa, dziękuje Marvelowi za ratowanie kin w ostatnich latach

Informacja o powrocie filmu do kin pojawiła się na Twitterze organizacji Exhibitor Relations Co., która rzekomo otrzymała maila od Sony w tej sprawie. Historia o marvelowskim wampirze pojawiła się w kinach za sprawą specjalnej akcji „fanów”, którzy na wspomnianej platformie publikowali szereg memów nawiązujących do produkcji.

Marvel daleko od hitu

Morbius trafił do kin w kwietniu tego roku. Jak wynika z najnowszych informacji, box office filmu z Jaredem Leto w roli głównej wynosi siedemdziesiąt trzy miliony i trzysta tysięcy dolarów. Oznacza to, że produkcja póki co nie zwróciła się producentom. Budżet Morbiusa szacuje się bowiem na siedemdziesiąt pięć milionów dolarów.

Przeczytaj także: Czerwiec 2022 na HBO Max: Venom 2: Carnage, 4. sezon Westworld i inne

Za reżyserię filmu według scenariusza Matta Sazamy i Burka Sharplessa odpowiada Daniel Espinosa. Obok Leto wystąpili m.in. Matt Smith, Adria Arjona oraz Jared Harris. Według serwisu Rotten Tomatoes kwietniowa premiera nie przypadła do gustu krytykom. Na podstawie prawie dwustu sześćdziesięciu tysięcy recenzji film uzyskał siedemnaście procent. Mimo że za produkcję odpowiada Marvel, Morbius nie wchodzi w skład Marvel Cinematic Universe.

Morbius – finałowy zwiastun

Mimo negatywnych recenzji Morbius wrócił na sale kinowe. Film o marvelowskim wampirze dostał drugie życie dzięki memom. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię Durex It’s Morbin Time! Morbius […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →