MONS prezentują nowy singiel “Jestem”

Obserwuj nas na instagramie:

Poznajcie zespół MONS! Grupa powraca z nowym utworem i tym samym zapowiada zupełnie świeży materiał. Posłuchajcie Jestem!

Brzmienie miasta, czyli zespół MONS

MONS – mówią o sobie, że są brzmieniem miasta. Dynamicznym, pulsującym, niespokojnym i tajemniczym. Ten rockowy kolektyw tworzą Jakub Pieniążek na wokalu i gitarze, Jan Pstrokoński na bębnach, Paweł Chomżyński na gitarze i Maciej Zalewski na basie.

MONS
Fot. Rafał Ptaszyński

Choć na swoim koncie MONS mają już mini album z 2016 roku, to rok 2020 stał się da nich nowym początkiem i otwiera kolejny rozdział w karierze grupy. W styczniu zadebiutowali bowiem jako kolejni artyści w szeregach projektu My Name Is New wytwórni Kayax, wydając pod jego szyldem singiel Od Nowa.

MONS – Od Nowa

MONS prezentują nowy singiel – posłuchaj Jestem

Właśnie ukazał się kolejny singiel zespołu. Jestem to pierwszy utwór zapowiadający nowe wydawnictwo MONS, nad którym muzycy pracowali na początki tego roku z producentem Janem Łukomskim. Z pełnej mroku warstwy muzycznej wyłania się istotne pytanie – jakie wartości sprawiają, że naprawdę jesteśmy? Posłuchajcie i odpowiedzcie sobie sami!

To była długa droga – żeby Jestem mogło być. Samo nagranie instrumentów okazało się tylko jej niewielkim fragmentem. Dużo rozmów, nagrywania demówek, wersji kolejnych wersji. Nie będziemy pisać o czym dla nas jest ta piosenka – jest już Wasza, a więc będzie o tym o czym chcecie by była. Zależało nam jednak na uzyskaniu tego wszystkiego o czym piszemy o sobie w bio – żeby było tajemniczo i mgliście. Każda piosenka jest nowym początkiem, ta jest zaproszeniem do świata, który poukładaliśmy sobie na nowo.


My Name Is New Festival

W połowie lipca startuje druga odsłona My Name Is New Festival,podczas którego co tydzień odbywały się koncerty artystów związanych z projektem. W tym roku, swoje progi młodym twórcom udostępnił kultowy warszawski klub Stodoła, który organizuje duże wydarzenia muzyczne. Dzięki temu muzycy mają szansę zaprezentować swoją twórczość szerszemu gronu odbiorców i wystąpić przed większą publicznością. Sprawdźcie, kto wystąpi:

  • 17 lipca – Caville
  • 24 lipca – PAULA ROMA
  • 31 lipca – Funkasanki
  • 7 sierpnia – Verø
  • 14 sierpnia – Kwiatki
  • 21 sierpnia – Dunayev//Soppel
  • 28 sierpnia – sedguy
  • 4 września – NOHONO

Wstęp na wszystkie koncerty jest darmowy.

Poznajcie zespół MONS! Grupa powraca z nowym utworem i tym samym zapowiada zupełnie świeży materiał. Posłuchajcie Jestem! Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać Brzmienie miasta, czyli zespół MONS MONS – mówią […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →