Młoda Muzyka Pyta – wyjątkowy projekt zespołu Caville oraz wytwórni Kayax


12 kwietnia 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Młoda Muzyka Pyta to seria wywiadów spod szyldu Kayaxu, w której debiutant porozmawia z ekspertami branży muzycznej. Sprawdźcie, kogo przepyta zespół Caville!

Wyjątkowych projektów, które przenoszą działalność artystyczną i około kulturową do sieci, wciąż przybywa. Jednym z nich jest nowa inicjatywa wytwórni Kayax i debiutującego zespołu Caville. Tym razem nie będą to jednak koncerty, a wywiady!

Kim jest zespół Caville?

Caville to pochodzący z Katowic reprezentanci projektu My Name Is New. Zespół tworzy wokalista i producent – Tomasz Drogokupiec oraz Wojciech Dorobisz, który gra na perkusji. Muzyka Caville to alternatywna elektronika z elementami tajemnicy i mroku. Zespół przymierza się do wydania debiutanckiego albumu, który światło dzienne ujrzy już jesienią. Przedsmak tego wydawnictwa znajdziecie w singlu Freakshow. Posłuchajcie!

Młoda Muzyka Pyta branżę muzyczną

Epidemia koronawirusa pokrzyżowała plany wszystkim artystom. Wyjątkowo mocno dotknęło to debiutantów, dla których obecny czas, który musimy spędzać w domu, miał być czasem stawiania pierwszych kroków na trasach koncertowych i zaznajamiania się z działaniem branży muzycznej.

Potrzebę stworzenia serii wywiadów Młoda Muzyka Pyta, zespół Caville tłumaczy tym, że często początkujący artyści napotykają na swojej drodze problemy i pytania, na które nie są w stanie sami sobie odpowiedzieć. Jako, że okres kwarantanny to dobry czas, aby zgłębić wiedzę na temat branży i zaplanować ścieżkę swojej kariery, sami postanawiają zapytać ekspertów o nurtujące ich kwestie, a dodatkowo chcą zdobytą wiedzą podzielić się z innymi.

Caville

Młoda Muzyka Pyta – seria wywiadów zespołu Caville

Tym samym Caville zaprasza na serię wywiadów ze specjalistami różnych dziedzin branży muzycznej. Debiutanci będą rozmawiać o rozpoczęciu kariery muzycznej i zadadzą pytania, które nurtują ich samych, jako początkujących artystów.

Wywiady poprowadzi lider grupy CavilleTom Drogokupiec. Osiem zaplanowanych wywiadów będzie transmitowanych na żywo na profilach Caville, Kayax, My Name Is New oraz Rytmy.pl na Facebooku. Sprawdźcie kiedy i z kim porozmawia zespół Caville!

Wytwórnia a sukces

Kiedy: 14 kwietnia
Kto: Tomik Grewiński – General Director, Kayax

ABC Producenta

Kiedy: 16 kwietnia
Kto: Michał „Fox” Król, Producent Muzyczny

Jak dostać się na antenę

Kiedy: 18 kwietnia
Kto: Damian Sikorki – Dziennikarz Radiowy, Czwórka Polskie Radio

RAP na Polskim rynku muzycznym

Kiedy: 21 kwietnia
Kto: Karolina Czarnecka – Artystka

Kariera za granicą

Kiedy: 23 kwietnia
Kto: Marek Hojda – Dyrektor Music Export Poland

Początki kariery

Kiedy: 25 kwietnia
Kto: Arek Kłusowski – Artysta

Praca z agencją eventową i festiwale

Kiedy: 28 kwietnia
Kto: Dorota Harasimowicz – Event Manager, Live.

Social Media Ninja zespołu

Kiedy: 30 kwietnia
Kto: Artur Klimczak – Social Media Manager, Kayax


Rytmy.pl są patronem medialnym serii wywiadów Młoda Muzyka Pyta. Zapraszamy Was w każdy kwietniowy wtorek, czwartek i sobotę na Facebooka po sporą dawkę merytorycznej, muzycznej wiedzy od Caville i ich gości!

Młoda Muzyka Pyta Caville Kayax

Młoda Muzyka Pyta to seria wywiadów spod szyldu Kayaxu, w której debiutant porozmawia z ekspertami branży muzycznej. Sprawdźcie, kogo przepyta zespół Caville! Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać Wyjątkowych projektów, które […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →