GettyImages

Miles Kane i Lana Del Rey mają dużo niepublikowanego materiału


20 stycznia 2022

Podziel się newsem:

Miles Kane ujawnił w najnowszym wywiadzie, że nagrał wraz z Laną Del Rey całą płytę, która jak dotąd nie ujrzała jeszcze światła dziennego. Sprawdź szczegóły.

Kooperacja Lany i Milesa

Lana i Miles Kane (muzyk znany z zespołów The Rascals i Last Shadow Puppets) wspólnie napisali w 2018 track Loaded, współpracowali także w zeszłym roku, kiedy to ukazała się ich piosenka Dealer. Kane wyznał, że obydwie te piosenki powstały przy jednej sesji nagraniowej i że jest jeszcze sporo ich wspólnej muzyki, która wcześniej się nie ukazała.

Nagraliśmy tak wiele piosenek. Chciałem złożyć je wszystkie w jeden wspólny album, Lana też tego chciała. Parę miesięcy temu dostałem telefon, że chce upublicznić Dealera. To była ta piosenka, która miała w sobie coś szczególnego. Jest taka prawdziwa. Sposób, w jaki Lana wchodzi i szybuje wokalem – myślę, że to coś, czego nikt wcześniej nie słyszał. Wiecie, podczas tych naszych wspólnych sesji, nagraliśmy naprawdę sporo muzyki. Pewnie wystarczająco, by złożyć z tego cały album. Parę rzeczy musielibyśmy dokończyć, ale definitywnie są tam także tracki, które są już gotowe.

– powiedział artysta w wywiadzie

Przeczytaj także: Lana Del Rey nagrała singiel do soundtracku serialu Euphoria

Lana Del Rey nowy album z coverami piosenek country
Lana Del Rey, żródło: materiały prasowe

Del Rey mówiła wcześniej w rozmowie z magazynem NME o albumie tworzonym razem z Kane’em i współpracy z Zachem Dawesem, Tylerem Parkfordem oraz Lorenem Humphrey’em, czyli członkami zespołu The Last Shadow Puppets.

Mieliśmy mały rockowy zespół na boku. Donikąd to nie doszło, ale bawiliśmy się świetnie. Byliśmy bardzo niechlujni! Ten zespół to kawałek naszej przyjaźni. W trakcie tych wspólnych sesji nagrałam track California, który znalazł się na albumie Norman Fucking Rockwell.

– przyznała Lana

Miles Kane ujawnił w najnowszym wywiadzie, że nagrał wraz z Laną Del Rey całą płytę, która jak dotąd nie ujrzała jeszcze światła dziennego. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →