Ariana Grande z nowym singlem. Posłuchajcie “Boyfriend”


02 sierpnia 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Ariana Grande nie zwalnia tempa. Kilka dni temu opublikowała zapowiedź zupełnie nowego kawałka. Utwór Boyfriend z teledyskiem jest już dostępny. Zobaczcie.

Ariana Grande jest na topie! Nie osiada jednak na laurach i cały czas rozpieszcza swoich fanów nowościami. Na początku roku pojawiła się jej najnowsza płyta Thank U, next, która biła rekordy popularności.

Ariana Grande – Thank U, next

Album promowały single thank u, next, imagine, 7 rings i break up with your girlfriend, i’m bored. Niedawno pojawił się teledysk do kolejnego utworu – in my head, który był efektem współpracy Ariany z magazynem Vogue. Artystka pojawiła się na okładce sierpniowego wydania.

Oprócz tego Grande podjęła się także produkcji ścieżki dźwiękowej do nowego filmu Aniołki Charlie’go. Soundtrack będzie promowany przez utwór nagrany wspólnie przez Arianę, Lanę Del Rey i Miley Cyrus.

Ariana jest także nominowana do tegorocznych nagród MTV VMA, w aż 10 kategoriach.

Ariana Grande – boyfriend – nowy singiel

Z kolei dziś w sieci pojawił się zupełnie nowy, premierowy utwór – Boyfriend. Singiel powstał we współpracy z duetem Social House. Za reżyserię teledysku odpowiada Hannah Lux Davis.

Ariana Grande w Polsce

Przypominamy, że już niedługo, bo 9 września, artystka pojawi się na koncercie Polsce. Ariana wystąpi krakowskiej Tauron Arenie. Bilety są jeszcze dostępne w sprzedaży tutaj. Kto z Was się wybiera?

Ariana Grande nie zwalnia tempa. Kilka dni temu opublikowała zapowiedź zupełnie nowego kawałka. Utwór Boyfriend z teledyskiem jest już dostępny. Zobaczcie. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Ariana Grande jest […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →