Ariana Grande z klipem do „in my head” dla Vogue

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Ariana Grande kontynuuje promocję wydanej na początku roku płyty thank you, next. Właśnie pojawił się klip do utworu in my head, który jest jednocześnie zapowiedzią okładki Vogue z udziałem Ariany.

8 lutego ukazał się najnowszy album Ariany Grandethank you, next. Do tej pory promowały go cztery single – tytułowy thank you, next, 7 rings, imagine i break up with you girlfriend, i’m bored.

Każdy kolejny wychodzący singiel okazywał się hitem, a sama Ariana biła kolejne rekordy w serwisach streamingowych.

Mimo wielu muzycznych sukcesów, Ariana przechodzi obecnie przez trudny czas. W ostatnim czasie rozstała się z narzeczonym, przeżyła śmierć byłego chłopaka – Maca Millera oraz zmaga się z zespołem stresu pourazowego po zamachu terrorystycznym, do którego doszło podczas jej koncertu w Manchesterze.

Ariana Grande – in my head

Teraz w sieci pojawił się teledysk do kolejnego utworu – in my head. To jeden z najbardziej intymnych utworów z płyty. Klip nie pojawił się jednak na kanale wokalistki, tylko na profilu Vogue’a.

Jest to zapowiedź sierpniowej okładki magazynu, na której pojawi się właśnie Ariana Grande. W środku znajdzie się obszerny wywiad z artystką.

Ariana Grande na okładce Vogue

Ariana Grande w Polsce

Przypominamy, że Ariana Grande pojawi się w tym roku na stadionowym koncercie w Polsce. Wokalistka, w ramach Sweetener Tour, wystąpi 9 września w Tauron Arenie w Krakowie.

Jako support przed Arianą wystąpi brytyjska wokalista Ella Mai.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także