One Love Manchester: Ariana Grande po zamachu powraca na Old Trafford! Z niezłą obstawą. ;)

Obserwuj nas na instagramie:

Dwa tygodnie po tragedii Ariana Grande powraca na scenę w Manchesterze, by oddać hołd ofiarom, które zginęły podczas jej koncertu.

Po zamachu w Manchesterze Ariana Grande obiecała, że nie podda się nienawiści i powróci na scenę stadionu Old Trafford. Przypomnijmy – 22 maja podczas jej koncertu w ramach Dangerous Woman Tour 2017 doszło do ataku terrorystycznego. W wyniku detonacji bomby zginęły 22 osoby, a prawie 100 zostało rannych.

Teraz gwiazda dotrzymuje słowa i powraca na scenę, gdzie miała miejsce tragedia. 4 czerwca Ariana Grande da koncert na tym samym stadionie, na którym 2 tygodnie wcześniej doszło do zamachu. W ten sposób gwiazda chce oddać hołd ofiarom ataku oraz pomóc ich rodzinom – dochód z imprezy zostanie przekazany poszkodowanym i ich bliskim.

Ale oczywiście Ariana Grande nie pojawi się na scenie sama. Podczas koncertu One Love Manchester wystąpią takie gwiazdy, jak Usher, Pharrell Williams, Katy Perry, Coldplay, Take That, Justin Bieber, Miley Cyrus i Nicki Minaj. 

Na One Love Manchester Ariana Grande zaśpiewa też piosenkę napisaną po tragedii, którą wykona z Miley Cyrus i Nicki Minaj.

Koncert One Love Manchester odbędzie się 4 czerwca 2017 roku o godz. 20:00. Mamy nadzieję, że tym razem obędzie się bez nieprzewidzianych fajerwerków i wszyscy wrócą do domu cali i zdrowi.

Dwa tygodnie po tragedii Ariana Grande powraca na scenę w Manchesterze, by oddać hołd ofiarom, które zginęły podczas jej koncertu. Po zamachu w Manchesterze Ariana Grande obiecała, że nie podda się nienawiści i powróci na scenę stadionu Old Trafford. Przypomnijmy – 22 maja podczas jej koncertu w ramach Dangerous Woman Tour 2017 doszło do ataku […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →