Marc Jacobs laureatem pierwszej modowej nagrody na MTV VMA


01 sierpnia 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Wybitny projektant Marc Jacobs zostanie uhonorowany statuetką MTV Fasion Traiblazer Award, za twórczość, która wywarła wpływ na modę w świecie muzyki.

Marc Jacobs ze statuetką MTV Fashion Traiblazer Award na gali MTV VMA 2019

Stacja MTV we współpracy z Radą Projektantów Mody w Ameryce (CFDA) uhonoruje Marca Jacobsa statuetką MTV Fashion Trailblazer Award. Będzie to zupełnie nowa nagroda przyznawana, projektantom, których twórczość wspiera modę w świecie muzyki.

Jacobs i muzyka są ze sobą nierozerwalnie związani. W jego kampaniach udział brały takie gwiazdy jak Cher i Missy Elliott. Ubiera światowe ikony mody, w tym Lady Gagę, Cardi BNicki Minaj. Z dziedzictwem obejmującym ponad trzy dekady, Jacobs jest wybitną postacią, doskonale uosabiającą ducha nagrody Fashion Trailblazer Award.

W ramach MTV VMA 2019, Marc Jacobs i jego zespół projektów, we współpracy z MTV, stworzą multimedialną aktywację podkreślającą kreatywną wizję artysty. 

Marc Jacobs i Lady Gaga mtv vma

Gala MTV VMA 2019

Gala MTV VMA, której gospodarzem będzie komik, aktor i autor bestsellerów Sebastian Maniscalco, będzie transmitowana na żywo w nocy z 26 na 27 sierpnia o godz. 3:00.

Na liście nominowanych do MTV VMA 2019 znalazło się kilkudziesięciu artystów, których twórczość wywarła wpływ na przemysł muzyczny i światową kulturę.

Ariana Grande i Taylor Swift mają szansę na aż 10 statuetek w takich kategoriach, jak Video of the Year, Song of the Year i Best Pop. Ich najmocniejszymi rywalami są, po raz pierwszy nominowani do MTV VMA, Billie Eilish i Lil Nas X. Oboje walczą m. in. o tytuł Best New Artist.

W tegorocznej edycji wprowadzone zostały dwie nowe nagrody, Best K-Pop i Video for Good.

Listę nominowanych artystów znajdziecie tutaj.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: