MTV wyemituje zapis koncertu Unplugged Nirvany


16 kwietnia 2019

Obserwuj nas na instagramie:

MTV Unplugged to kultowa seria koncertów, w których najwybitniejsi artyści prezentują swoje utwory w akustycznych aranżacjach.

Jednym z najpopularniejszych wydawnictw z cyklu jest MTV Unplugged in New York, zapis koncertu Nirvany, zarejestrowany 18 listopada 1993 r. w Sony Studio w Nowym Jorku.

To muzyczne wydarzenie było niezwykłe pod wieloma względami. W przeciwieństwie do innych artystów nagrywających koncert „bez prądu”, zespół zdecydował, że podczas MTV Unplugged wykona swoje mniej znane utwory oraz sześć coverów.

Ponadto koncert został zrealizowany za pomocą jednego ujęcia. Płyta MTV Unplugged in New York została wydana po śmierci Kurta Cobaina.

Z okazji 25. rocznicy śmierci Kurta Cobaina, 22 kwietnia o godz. 18:00 stacja MTV Music wyemituje MTV Unplugged in New York.

MTV Unplugged to kultowa seria koncertów, w których najwybitniejsi artyści prezentują swoje utwory w akustycznych aranżacjach. Jednym z najpopularniejszych wydawnictw z cyklu jest MTV Unplugged in New York, zapis koncertu Nirvany, zarejestrowany 18 listopada 1993 r. w Sony Studio w Nowym Jorku. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →