fot. nghtlou

Michał Anioł„Bunt” w “Zamkniętym świecie”


03 lutego 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Michał Anioł powraca z nowym singlem. Artysta dał znać na swych mediach społecznościowych, że wkrótce pojawi się muzyka sygnowana jego nazwiskiem. Zamknięty świat zapowiada serial Bunt.

Michał Anioł i jego wszystkie odsłony

Artysta miał naprawdę dobry start, a jego debiutancki krążek U wpisał się w kalendarz zeszłorocznych alternatywnych premier z małym wykrzyknikiem. Michał Anioł to reprezentant bardzo lubianego przeze mnie gatunku – jak ja sama zwykłam ją nazywać – biforowej muzyki, aczkolwiek jego kręgi zainteresowań są znacznie szersze niż zademonstrował to na swoim solo.

Klawisze i syntezatory, miękki wokal, flirty z alt-rapem. Goście pushujący jego flow – Gverilla oraz Prometh znakomicie uzupełnili te dziesięć bazowych numerów. A co poza nimi? Od rapowych konotacji z CatchUpem (i Frank Leenem w singlu Kłopot) poprzez przelot z supergrupą OIO (chyba kojarzycie Przypadkiem?) po zbliżenia z elektroniką z duetem RYSY no i zwrot o sto osiemdziesiąt stopni ku gitarowej muzyce w singlu To samo. Gość robi z muzyką więcej niż dużo.

Więc czego spodziewać się po nadchodzącym numerze?

Przeczytaj: Michał Anioł widzi więcej – wywiad

Michał Anioł Bunt
via Facebook

Jest klawiszowy sneak peek

Na swoim koncie na Instagramie artysta udostępnił post, w którym pokazał zarówno okładkę, jak i tytuł swego najnowszego singla, datę jego premiery oraz… mały sneak peek dla niecierpliwych. Zamknięty świat, który promuje serial Bunt ukaże się już 6 lutego, a do tego czasu…

Można raz jeszcze wrócić do płyty U lub do wyjątkowego koncertu live nagranego w górach, podczas którego artysta zaprezentował cztery utwór ze swego debiutu.

gdzieś na szczycie góry | LIVE from U

Finalnie, po małym przedsmaku, światło dzienne ujrzał utwór w całej okazałości. Czekacie na kolejne ruchy Michała?

Michał Anioł – Zamknięty świat

Michał Anioł powraca z nowym singlem. Artysta dał znać na swych mediach społecznościowych, że wkrótce pojawi się muzyka sygnowana jego nazwiskiem. Zamknięty świat zapowiada serial Bunt. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →