fot. Massive Attack

Metronome Festival 2022 już niedługo ruszy w Pradze


21 czerwca 2022

Podziel się newsem:

Metronome Festival 2022 powraca do Pragi, by rozruszać publiczność. Kto wystąpi podczas muzycznego wydarzenia?

Metronome Festival powraca w pełnej okazałości

Metronome Festival w Pradze to dwudniowy festiwal muzyczny odbywający się na słynnych miejskich terenach wystawowych Výstaviště. Wydarzenie na przestrzeni ostatnich lat zyskało miano najbardziej szanowanego wielogatunkowego festiwalu muzycznego w stolicy Czech. Podczas jego trwania co roku możecie doświadczyć eklektycznych, imponujących line-upów, zróżnicowanego rozstrzału artystów, od początkujących talentów po legendarne ikony.

W ostatnich latach na scenach wydarzenia pojawili się między innymi: Kraftwerk, The Chemical Brothers, Liam Gallagher i Iggy Pop.

20 000 entuzjastycznych festiwalowiczów zgromadzonych na malowniczych, historycznych terenach Výstaviště Praha, mistrzowsko dobrane line-upy i tłumy fanów sprawiają, że Metronome Festival Prague zawsze działa bez zarzutu

– czytamy na stronie Festivall.

Przeczytaj także: Great September ogłasza kolejnych artystów – nazwiska małe i duże

Metronome Festival
fot. Festivall

Metronome Festival to muzyczne święto, które odbywa się w Pradze na terenie Výstaviště (Centrum Wystawiennicze). Oferuje występy najsłynniejszych gwiazd międzynarodowej sceny muzycznej w połączeniu z najlepszymi przedstawicielami sceny czeskiej. Hitem tego sezonu będzie koncert Nicka Cavea. Zarówno wykonawcy czescy, jak i światowi, w ramach swoich występów często będą brać udział w unikatowych projektach przygotowanych specjalnie na ten festiwal. Oprócz dobrej muzyki, organizatorzy festiwalu przygotowują również wiele programów towarzyszących w fantastycznej atmosferze letniej Pragi

– czytamy na stronie wydarzenia.

W tym roku na festiwalu będziecie mogli usłyszeć takich artystów jak: Tata Bojs, Lenny, Beck Hansen, Underworld, Nick Cave and the Bad Seeds, Čechomor, Oh Wonder, Everything Everything, Lenka Dusilová, Dan Bárta, Balthazar, Mig 21, Lola Marsh, Mňága a Žďorp, Oscar and the Wolf, DJ Seinfeld i wielu, wielu innych.

Metronome Festival 2022 potrwa od czwartku 23 czerwca do soboty 25 czerwca!

Metronome Festival 2022 powraca do Pragi, by rozruszać publiczność. Kto wystąpi podczas muzycznego wydarzenia? Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię Durex Metronome Festival powraca w pełnej okazałości Metronome […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →