fot. kadr z teledysku „Escape Room”

Ment otwiera nowy rozdział. Producent zapowiada pierwszy singiel z solowej płyty


20 czerwca 2022

Podziel się newsem:

Minęły dwa lata, odkąd Rasmentalism wydali ostatni album. Po tym czasie Ment zapowiedział singiel ze swojej solowej płyty. Producent zaprosił do utworu piosenkarkę znaną m.in. z The Voice of Poland.

Ment XXL idzie dalej

Pod koniec maja Ment XXL, który skrócił swój pseudonim do MENT, informował słuchaczy, że już niedługo światło dzienne ujrzy jego solowe wydawnictwo. Producent, będący częścią Rasmentalismu i Flirtini, zdradził wczoraj za pośrednictwem Instagrama kolejne szczegóły.

Zobacz: Koniec Rasmentalismu to nie koniec muzyki. Ment XXL zapowiada solowe rzeczy

We wczorajszym poście Ment zapewnił, że pierwszy singiel z jego solówki ukaże się w najbliższą środę, 22 czerwca. Piosenka nazywa się Movin’ On i wystąpiła w niej Alicja Szemplińska. 20-letnia piosenkarka z Ciechanowa występowała m.in. w The Voice of Poland i Hit, Hit, Hurra!. Wśród hasztagów znalazło się „muddybuddyrecords”, co może sugerować, że producent wyda krążek własnym sumptem.

Rasmentalism pożegnali się dwa lata temu

Duet Rasmentalism, czyli Ment i Ras, zakończył działalność albumem Geniusz oraz pożegnalną trasą koncertową. Krążek ukazał się 19 czerwca 2020 nakładem Sony Music Poland. Był to pierwszy materiał wydany poza Asfalt Records od czasu Za młodzi na Heroda z 2013 roku, który przez wielu słuchaczy uznawany jest za kultowy.

Przeczytaj także: Rasmentalism – Geniusz – nowa płyta w końcu dostępna [odsłuch]

Debiutancki krążek duetu nominowany był w kategorii Album Dekady podczas gali Popkillery 2020. Na albumie znalazły się takie utwory, jak Niebomby z Małpą, Stu z VNM-em czy Gdzie jest M? z udziałem Spinache’a. Kolejne płyty, które Ras z Mentem wydali w Asfalcie, to Wyszli coś zjeść w 2015 roku, 1985 rok później oraz Tango z 2018.

Rasmentalism – Za młodzi na Heroda – odsłuch albumu

Minęły dwa lata, odkąd Rasmentalism wydali ostatni album. Po tym czasie Ment zapowiedział singiel ze swojej solowej płyty. Producent zaprosił do utworu piosenkarkę znaną m.in. z The Voice of Poland. Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →