kadr z klipu do utworu „SHOOT”

Meggie i Young Leosia we wspólnym numerze


09 czerwca 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Reprezentantka Def Jam Recordings Poland, Meggie, zaprezentowała nowy singiel SHOOT z gościnnym udziałem Young Leosi.

Kobiecy duet

Kobieca reprezentacja na scenie rapowej rośnie w siłę! We wspólnym utworze swoje umiejętności prezentują Meggie i Young Leosia. Za bit do utworu SHOOT odpowiada Newlight$, a reżyserią klipu zajął się KOOZA. Na ten moment nie wiadomo, czy utwór zwiastuje debiutancki album Meggie, która od pół roku regularnie wypuszcza kolejne single. Z pewnością cieszyć się mogą fani założycielki labelu Baila Ella, dla której jest to pierwsza zwrotka po zakończeniu projektu club2020. Raperka mocno pracuje nad swoim pierwszym albumem, który prawdopodobnie ukaże się w tym roku.

Meggie feat. Young Leosia – SHOOT (prod. Newlight$)

Obiecujące początki polsko-niemieckiej raperki

Meggie to nowa postać na polskiej scenie hip-hopowej. Raperka sporą część swojego życia spędziła w Dortmundzie, a jej pierwsze numery ukazywały się w języku niemieckim. Od jakiegoś czasu nagrywa po polsku, a jej pierwsze polskojęzyczne single, Siostro, CEO i Los ukazywały się na kanale Fresh N Dope. Wraz z premierą singla z Young Leosią raperka rozpoczyna promowanie swojego własnego kanału. Meggie może być kojarzona także z udziału w utworze Ej, Sis! nagranego wraz z Ryfą Ri, Zui, Mei Bee i Córami, który premierowo można było usłyszeć na gali rozdania Popkillerów 2023.

Ryfa Ri, Zui, Mei Bee, Córy, Meggie – Ej, Sis (Live, Popkillery 2023)

Reprezentantka Def Jam Recordings Poland, Meggie, zaprezentowała nowy singiel SHOOT z gościnnym udziałem Young Leosi. Zobacz także 7 mocnych miniseriali do obejrzenia w weekend Pruderyjni widzowie „Oppenheimera”? Sceny stosunku wciąż wywołują dyskusję TikTok Music nadciąga. Czeka nas streamingowa rewolucja? Kobiecy duet Kobieca reprezentacja na scenie rapowej rośnie w siłę! We wspólnym utworze swoje umiejętności prezentują […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →