materiały prasowe

Mati Szert promuje debiut singlem „Tylko krzyk”


15 października 2021

Podziel się newsem:

Mati Szert kontynuuje promocję albumu Little Boy, który ukaże się nakładem MaxFloRec. Premierę płyty zaplanowano na październik.

Mati Szert promuje debiutancki album

Na kanale MaxFloRec pojawił się następny singiel zwiastujący debiutancką płytę Matiego Szerta. Produkcją bitu do Tylko krzyk zajął się KPSN, natomiast za realizację wideo odpowiada Kamil Antczak. Za miks i mastering utworu odpowiedzialny jest Bartosz Kurpiński.

Mati Szert – Tylko krzyk

Debiut Szerta już wkrótce

Little Boy to debiutancki krążek młodego rapera. Premierę płyty zapowiedziano na 29 października. Mati Szert dołączył do wytwórni MaxFlo w lipcu, wraz z premierą singla Voila, który pojawi się na Little Boy. Label postanowił wytłumaczyć, co kryje się za tytułem płyty.

Tytuł albumu jest metaforycznym odniesieniem do kryptonimu bomby jądrowej, która została zrzucona na Hiroszimę 6 sierpnia 1945 r.

Informuje wytwórnia.

Zobacz: Szert prezentuje tytułowy singiel z debiutanckiego albumu Little Boy

Album cały czas dostępny jest w wersji preorder. W skład wariantu przedpremierowego wchodzi bonusowa EP-ka TICKET 13, autograf Matiego, wlepki, niższa cena oraz dostęp kilka dni przed premierą. Na Little Boy znajduje się 13 premierowych piosenek na bitach takich producentów jak chociażby CatchUp, KPSN czy Keri Orter.

Mimo młodego wieku Mati Szert może pochwalić się nieprzeciętnymi umiejętnościami technicznymi, prezentowanymi na przykład podczas popisów braggowych. Nietuzinkowo składane, przemyślane wersy, to również cecha wyróżniająca tego zawodnika, nawet na tle starszych kolegów po fachu. Mati potrafi zaserwować z jednej strony atrakcyjny punchline, by w kolejnym utworze zaskoczyć refleksją ubraną w zgrabne, ciekawe metafory.

Deklaruje MaxFlo.

Mati Szert – Voila

Tracklista albumu Little Boy

Little Boy (prod. TRK)
Tylko krzyk (chórki: Julia Zastryżna, prod. KPSN)
Wchodzę do gry (prod. falKon)
Ale dziś piękna pogoda (prod. CatchUp)
Szrot (prod. Keri Orter)
Błędnik (chórki: Wuwa i Leehy, prod. Keri Orter)
H&M (prod. falKon)
Nie ma ich (prod. falKon)
Chłód (prod. hasia)
Czekam na wiosnę (prod. hasia)
Tak jak chcę (prod. falKon)
Voila (prod. falKon)
Gruzy, piach, prochy (prod. Keri Orter)
(BONUS TRACK) Enola freestyle (prod. Leehy)

mati szert maxflo okładka little boy
okładka albumu Little Boy

Mati Szert kontynuuje promocję albumu Little Boy, który ukaże się nakładem MaxFloRec. Premierę płyty zaplanowano na październik. Mati Szert promuje debiutancki album Na kanale MaxFloRec pojawił się następny singiel zwiastujący debiutancką płytę Matiego Szerta. Produkcją bitu do Tylko krzyk zajął się KPSN, natomiast za realizację wideo odpowiada Kamil Antczak. Za miks i mastering utworu odpowiedzialny […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →