Kleszcz wydał swój debiutancki, solowy album. “Czerń i biel” już w sklepach!


19 września 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Na polskim, hip hopowym podwórku pojawiło się kolejne, ciekawe wydawnictwo. Poprzednie płyty - „HorRYM JESTem” i „Cyrk na qłq” – nagrał wspólnie z producentem DiNO. Tym razem Kleszcz osobisty materiał postanowił wydać na solowym krążku, który 14 września ukazał się nakładem wytwórni MaxFloRec. "Czerń i biel" to 13 premierowych utworów, wśród których znajdują się produkcje lżejsze, przyjemniejsze w odbiorze, ale też trudniejsze, bardziej wymagające. Do współpracy przy nowym wydawnictwie raper zaprosił kilku producentów charakteryzujących się odrębnymi stylami - bity na krążek stworzyli: Stahu, DiNO, Viktor V, Doon oraz Greg. Album zapowiada teledysk do utworu wprowadzającego do płyty, czyli do „Intro (Czerń i biel)” zrealizowany przez ekipę Ace of Art.
Kleszcz do współpracy przy solowej płycie zaprosił też wielu wyjątkowych gości - na albumie "Czerń i biel" udzielają się Rahim, Tymek, FBS (grupa Fat Brutal Sound), Kopruch, Sit i Dejlu.

Na polskim, hip hopowym podwórku pojawiło się kolejne, ciekawe wydawnictwo. Poprzednie płyty – „HorRYM JESTem” i „Cyrk na qłq” – nagrał wspólnie z producentem DiNO. Tym razem Kleszcz osobisty materiał postanowił wydać na solowym krążku, który 14 września ukazał się nakładem wytwórni MaxFloRec. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →