kadr z teledysku „Till I Die"

Ananas „leci na cały kraj” razem z Matim Szertem


18 lipca 2022

Podziel się newsem:

Związany m.in. ze Świętym Bassem Ananas prezentuje kolejny numer. Obok rapera w singlu Till I Die wystąpił zeszłoroczny debiutant z MaxFloRec – Mati Szert.

Ananas i Mati Szert we wspólnym singlu

W piątek na kanale Ananasa ukazał się najnowszy utwór rapera zatytułowany Till I Die. Obok zawodnika, którego możecie kojarzyć m.in. ze Świętym Bassem i Miłym ATZ, wystąpił Mati Szert – autor krążka Little Boy wydanego w październiku zeszłego roku nakładem MaxFloRec. Muzykę do utworu wyprodukował Seniere, a mix i mastering wykonał Haku. Teledysk zmontował Kamil Antczak. Od momentu premiery singiel zebrał na YouTube prawie trzy tysiące odsłon.

Zobacz: Mati Szert: „Jak nawijasz, że jesteś świetny, ale obiektywnie jesteś bardzo słaby, to nikomu tego nie wkręcisz” – wywiad

Niech to kopiuje pół Polski, jeśli czują się na siłach:*

– zachęca autor pod klipem.

Ananas feat. Mati Szert – Till I Die

Przeczytaj także: Mati Szert – Little Boy, czyli dobrze rokujący debiut

Jeśli do tej pory nie kojarzyliście Ananasa, macie możliwość lepiej poznać jego twórczość dzięki FALA MIXTAPE vol. 1 od Kolektywu Fala, z którym zaprzyjaźniony jest raper. W ekipie Fali znajdują się Tim Curtis, Zippy Ogar, Chaos Beats, Mike Senshi, Offdope, MT, Gawron, Pvco manny, Peter oraz DJ OG. Na wspomnianym krążku, oprócz gospodarzy, wystąpili m.in. także UNDADASEA, tyloch, Krzaquu oraz Ananas właśnie.

Kolektyw Fala – FALA MIXTAPE vol. 1 – odsłuch albumu

Ananas pojawił się także w ELIPSIE Świętego Bassu, przy której pracował również @atutowy. Gospodarza Till I Die mogliście poznać też przy okazji odsłuchu Rollera Miłego ATZ. Nawijacz wystąpił w Leku razem z eemzetem.

Miły ATZ feat. Ananas, eemzet – Lek

Związany m.in. ze Świętym Bassem Ananas prezentuje kolejny numer. Obok rapera w singlu Till I Die wystąpił zeszłoroczny debiutant z MaxFloRec – Mati Szert. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Mata przerwał wydawniczą ciszę! Co nowego wydał? Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →