kadr z klipu do utworu „:( (SMUTNA BUŹKA)”

Mata sprzedaje płytę, która powstała dopiero w połowie


14 marca 2023

Podziel się newsem:

Mata podzielił się nowymi informacjami, dotyczącymi swojego nadchodzącego albumu. Otóż <33 nie jest jeszcze w całości nagrane, ani nie ma zaprojektowanej okładki.

Płyta, której nie ma

Jakiś czas temu na SBM Store trafił preorder nadchodzącego albumu Maty. Oprócz ceny w zakładce płyty widnieje jedynie tytuł <33, a także data premiery przypadająca na 26 maja 2023 roku. Nie otrzymaliśmy jednak tracklisty, ani okładki płyty. Jak przyznał Mata to dlatego, że ich… nie ma. Na okładkę jest zaledwie pomysł, a tracklista projektu nie została domknięta. Preorder wystartował, ponieważ raper chciał sprawdzić, ilu jest fanów ufających mu w ciemno. Młody Matczak podzielił się przy okazji kolejnymi szczegółami dotyczącymi albumu.

Instastory Maty dotyczące albumu <33

Mata sprzedaje płytę, która powstała dopiero w połowie
Mata sprzedaje płytę, która powstała dopiero w połowie

Trzy płyty w 2023 roku

Po tym, jak Białas zapowiedział wydanie trzech krążków (dwupłytowy Newcomer i Głowa Rodziny LP), takie samo ogłoszenie przygotował dla nas Mata. Wspomina w nim tajemniczą Natalię, która zrobiła bity na trzy jego płyty, które ukażą się w 2023 i nazywa ją swoją muzą. Wymienił także tytuły trzech projektów, które wyda w tym roku. Będą to zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami #MATA2040, ale także <33 oraz CBW MIXTAPE. Nie wiadomo jeszcze, jakie utwory z dotychczas wypuszczonych się na nich znajdą, ani czy wszystkie będą solowymi albumami. Wygląda jednak na to, że w 2023 roku Mata rozpieści fanów swojej twórczości.

Mata podzielił się nowymi informacjami, dotyczącymi swojego nadchodzącego albumu. Otóż <33 nie jest jeszcze w całości nagrane, ani nie ma zaprojektowanej okładki. Zobacz także Była dzieckiem, robiono z niej kobietę. Roxie Węgiel o seksualizacji w branży 20 najciekawszych pomysłów preorderowych od polskich raperów To studio odpowiada za twoje ulubione filmy. Dlaczego A24 jest tak kultowe? […]

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →