kadr z klipu do utworu "JESTEM POJ384NY"

Święty Mikołaj przyleciał we wrześniu. Mata „rzucał worki w tłum” na koncercie


12 września 2022

Podziel się newsem:

Podczas afteru w ostatnim koncercie w Rzeszowie, Mata w rytmie hitu OIO Worki w tłum rzucał… worki w tłum. Sprawdź szczegóły.

Mata rzucał workami w tłum

O tym, że koncerty Maty rządzą się swoimi prawami, wiadomo nie od dziś. Raper po raz kolejny zaskoczył swoich słuchaczy i podczas afteru po występie w Rzeszowie w rytm wielkiego hitu OIO zatytułowanego Worki w tłum, rzucał… worki w tłum. Do Mikołajek i świąt Bożego Narodzenia jeszcze chwila, ale Mata ewidentnie stęskniony za magicznymi momentami obdarowywania postanowił nieco przyspieszyć czas. Cóż, kto czołowemu raperowi w Polsce zabroni? Tym bardziej że kampania prezydencka sama się nie zrobi.

Nagranie z koncertu Maty w Rzeszowie

@mata333_

KTO ŁAPIE TEN JARA

♬ dźwięk oryginalny – Mata

#Mata2040

Do teraz w zasadzie nie wiadomo, czy cały pomysł kampanii prezydenckiej jest jedynie żartem, czy Matczak naprawdę zamierza wystartować w wyborach. Faktem jest bowiem, że na 2040 przypadają wybory prezydenckie oraz że będzie to pierwszy rok, w którym w świetle prawa muzyk będzie mógł startować na ten urząd (ukończy ustawowe 35 lata). Ostatnio, rzekomo w ramach kampanii, raper został… zawodnikiem klubu piłkarskiego z b-klasy (8. poziom rozgrywkowy w Polsce). Na koszulce, którą otrzymał od drużyny LKS Tajfun Ostrów Lubelski, widnieje ksywka Mata, a także numer 2040, z którym nie może wystąpić w oficjalnych rozgrywkach (dozwolone są liczby od 1 do 99). Jest on jednak przypomnieniem o chęci startu w wyborach prezydenckich. Może więc jednak cała ta historia nie jest żartem? Myślicie, że w przyszłości zagłosujecie na sympatycznego reprezentanta SBM Label jeśli faktycznie zgłosi swoją kandydaturę na urząd prezydenta naszego kraju?

Mata zagra w barwach klubu piłkarskiego z lubelskiej B-klasy
Zdjęcie udostępnione przez klub LKS Tajfun Ostrów Lubelski na facebooku

Podczas afteru w ostatnim koncercie w Rzeszowie, Mata w rytmie hitu OIO Worki w tłum rzucał… worki w tłum. Sprawdź szczegóły. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →