kadr z klipu do utworu "JESTEM POJ384NY"

Święty Mikołaj przyleciał we wrześniu. Mata „rzucał worki w tłum” na koncercie


12 września 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Podczas afteru w ostatnim koncercie w Rzeszowie, Mata w rytmie hitu OIO Worki w tłum rzucał… worki w tłum. Sprawdź szczegóły.

Mata rzucał workami w tłum

O tym, że koncerty Maty rządzą się swoimi prawami, wiadomo nie od dziś. Raper po raz kolejny zaskoczył swoich słuchaczy i podczas afteru po występie w Rzeszowie w rytm wielkiego hitu OIO zatytułowanego Worki w tłum, rzucał… worki w tłum. Do Mikołajek i świąt Bożego Narodzenia jeszcze chwila, ale Mata ewidentnie stęskniony za magicznymi momentami obdarowywania postanowił nieco przyspieszyć czas. Cóż, kto czołowemu raperowi w Polsce zabroni? Tym bardziej że kampania prezydencka sama się nie zrobi.

Nagranie z koncertu Maty w Rzeszowie

@mata333_

KTO ŁAPIE TEN JARA

♬ dźwięk oryginalny – Mata

#Mata2040

Do teraz w zasadzie nie wiadomo, czy cały pomysł kampanii prezydenckiej jest jedynie żartem, czy Matczak naprawdę zamierza wystartować w wyborach. Faktem jest bowiem, że na 2040 przypadają wybory prezydenckie oraz że będzie to pierwszy rok, w którym w świetle prawa muzyk będzie mógł startować na ten urząd (ukończy ustawowe 35 lata). Ostatnio, rzekomo w ramach kampanii, raper został… zawodnikiem klubu piłkarskiego z b-klasy (8. poziom rozgrywkowy w Polsce). Na koszulce, którą otrzymał od drużyny LKS Tajfun Ostrów Lubelski, widnieje ksywka Mata, a także numer 2040, z którym nie może wystąpić w oficjalnych rozgrywkach (dozwolone są liczby od 1 do 99). Jest on jednak przypomnieniem o chęci startu w wyborach prezydenckich. Może więc jednak cała ta historia nie jest żartem? Myślicie, że w przyszłości zagłosujecie na sympatycznego reprezentanta SBM Label jeśli faktycznie zgłosi swoją kandydaturę na urząd prezydenta naszego kraju?

Mata zagra w barwach klubu piłkarskiego z lubelskiej B-klasy
Zdjęcie udostępnione przez klub LKS Tajfun Ostrów Lubelski na facebooku

Podczas afteru w ostatnim koncercie w Rzeszowie, Mata w rytmie hitu OIO Worki w tłum rzucał… worki w tłum. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Mata rzucał workami […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →