fot. Chuck Zlotnick

Marvel i Boże Narodzenie. Bohaterowie MCU śpiewają kolędy


06 grudnia 2021

Podziel się newsem:

Marvel świętuje Boże Narodzenie już na początku grudnia. Na okolicznościowym nagraniu superbohaterowie oraz superzłoczyńcy z Marvel Cinematic Universe śpiewają popularną kolędę.

Marvel świętuje Boże Narodzenie

Amerykański Dom Pomysłów roztacza świąteczną aurę nie tylko za pośrednictwem swojej najnowszej produkcji, jaką jest Hawkeye, ale również za pomocą mediów społecznościowych. W specjalnie zmontowanym nagraniu widzimy m.in. Thanosa, Hulka, Tony’ego Starka i Lokiego śpiewających wspólnie kolędę. Wideo pojawiło się na oficjalnym twitterowym profilu brytyjskiej i irlandzkiej filii Marvela.

Hawkeye z kartką świąteczną

Najnowszy serial z Marvel Cinematic Universe, Hawkeye, zadebiutował na platformie Disney+ 24 listopada. W związku z premierą miesiąc przed Świętami Bożego Narodzenia, marketingowcy Domu Pomysłów postanowili wykorzystać sposobność do złożenia życzeń fanom serii. Podobnie, jak kolęda w wykonaniu bohaterów MCU, kartka świąteczna od Clinta Bartona (w tej roli Jeremy Renner) oraz Kate Bishop (Hailee Steinfield) pojawiła się na twitterze. Autorem grafiki jest Mike Mahle.

Przeczytaj: Hawkeye napina cięciwę przed premierą serialu. Jest pierwszy zwiastun

Piotr Adamczyk w uniwersum Marvela

W najnowszej serii w MCU Piotr Adamczyk wcielił się w jednego ze zbirów o imieniu Tomas. Polak wielokrotnie był podkreślany jako członek obsady, a fragmenty z jego udziałem oficjalnie reklamowały serial. Nie jest on jednak pierwszym polskim aktorem w MCU. W Avengers z 2012 roku obok Scarlett Johansson wystąpił Jerzy Skolimowski. Polak wcielił się w rosyjskiego złoczyńcę, a jego występ był epizodyczny.

Zobacz: Piotr Adamczyk po polsku w serialu Marvela. Hawkeye, przekleństwa i Przybieżeli do Betlejem

Marvel świętuje Boże Narodzenie już na początku grudnia. Na okolicznościowym nagraniu superbohaterowie oraz superzłoczyńcy z Marvel Cinematic Universe śpiewają popularną kolędę. Marvel świętuje Boże Narodzenie Amerykański Dom Pomysłów roztacza świąteczną aurę nie tylko za pośrednictwem swojej najnowszej produkcji, jaką jest Hawkeye, ale również za pomocą mediów społecznościowych. W specjalnie zmontowanym nagraniu widzimy m.in. Thanosa, Hulka, […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →