kadr z serialu

Piotr Adamczyk atakuje Hawkeye’a w nowym fragmencie serialu MCU


19 listopada 2021

Podziel się newsem:

Do Internetu trafił kolejny fragment serialu Hawkeye, w którym wystąpił Piotr Adamczyk. Na opublikowanym nagraniu widać polskiego aktora w najnowszej produkcji Marvel Cinematic Universe.

Piotr Adamczyk w Hawkeye

We fragmencie, który pojawił się na twitterowym profilu Hawkeye News & Updates widzimy m.in. Jaremy’ego Rennera oraz Piotra Adamczyka. Polak wcielił się w rolę jednego z bandy zbirów, który stara się podpalić miejsce, w którym przebywa Hawkeye. Według portalu Filmweb przestępca nosi imię Tomas. Co więcej, wyraźnie słychać, że Piotr Adamczyk jako jedyny z przestępców posiada kwestie mówione. Ten fakt wyraźnie zwiększa jego znaczenie w całej produkcji Marvela.

Kolejną z przesłanek, że Piotr Adamczyk w najnowszym serialu MCU nie będzie wyłącznie statystą, jest jego obecność na oficjalnej premierze serialu. Serial Hawkeye zadebiutuje 24 listopada na platformie Disney+. Platforma nie jest jeszcze dostępna w naszym kraju. Polacy będą musieli poczekać na legalne obejrzenie rodaka w produkcji Marvel Cinematic Universe.

Zobacz: Piotr Adamczyk zagra w nowej produkcji Marvela!

Oprócz fragmentu z Adamczykiem, do sieci wypłynęła inna część historii. Przed kamerą zobaczymy Clinta Bartona (Jeremy Renner) oraz Kate Bishop (Hailee Steinfeld) naprzeciwko Swordsmana (Tony Dalton) i Eleanor Bishop (Vera Farmiga).

Adamczyk nie jest pierwszym Polakiem w MCU

Choć wygląda na to, że Piotr Adamczyk odegra istotną rolę w serialu Hawkeye, nie jest on pierwszym polskim aktorem w MCU. W 2012 roku obok Scarlett Johansson wystąpił Jerzy Skolimowski. Polak odegrał wówczas rosyjskiego przestępcę, a występ był epizodyczny.

W 2018 roku pojawiły się plotki o udziale kolejnego Polaka w produkcjach Marvela. Pogłoski mówiły o udziale Tomasza Kota w MCU, jednak nie znalazły one potwierdzenia.

Do Internetu trafił kolejny fragment serialu Hawkeye, w którym wystąpił Piotr Adamczyk. Na opublikowanym nagraniu widać polskiego aktora w najnowszej produkcji Marvel Cinematic Universe. Piotr Adamczyk w Hawkeye We fragmencie, który pojawił się na twitterowym profilu Hawkeye News & Updates widzimy m.in. Jaremy’ego Rennera oraz Piotra Adamczyka. Polak wcielił się w rolę jednego z bandy […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →