fot. Warner Bros.

Margot Robbie twierdzi, że „Piraci z Karaibów” z jej udziałem jednak nie powstaną


15 listopada 2022

Podziel się newsem:

Piraci z Karaibów jednak nie doczekają się kolejnej części, a przynajmniej nie w zapowiedzianej formie. Margot Robbie opowiedziała o postępach w produkcji z jej udziałem.

Margot Robbie o nowej części Piratów z Karaibów

Wczoraj na łamach „Vanity Fair” ukazała się obszerna rozmowa Rebekki Ford z Margot Robbie. Dziennikarka spotkała się z aktorką na planie Babilonu, najnowszej produkcji z udziałem Robbie i m.in. Brada Pitta. W trakcie wywiadu filmowa Barbie opowiedziała również o postępach, a raczej ich braku, w kolejnej części Piratów z Karaibów. Aktorka wyznała, że pomysł ostatecznie nie zostanie zrealizowany.

Przeczytaj również: Margot Robbie ciężko przeżyła zamieszanie wokół zdjęć z planu Barbie

Mieliśmy pomysł, nawet go przez chwilę rozwijaliśmy, lata temu. Chcieliśmy stworzyć bardziej kobiecy, nieco inny styl historii. Uważaliśmy, że będzie naprawdę świetny, ale wydaje mi się, że Disney po prostu nie chciał tego zrobić

– stwierdziła aktorka.

Prawie dwadzieścia lat z (kapitanem) Jackiem Sparrowem

Obecnie seria Piraci z Karaibów opiewa na pięć filmów. Pierwszy z nich, Klątwa Czarnej Perły, trafił do kin we wrześniu 2003 roku. Dzieło Gore’a Verbinskiego z Johnnym Deppem w roli głównej okazało się wielkim hitem. Film zarobił ponad sześćset pięćdziesiąt milionów dolarów.

Zobacz: Hollywood rozgrzeszy Johnny’ego Deppa? Czy aktor faktycznie wróci do obsady Piratów z Karaibów?

Kolejne perypetie Sparrowa i reszty poznaliśmy dopiero w 2007 za sprawą Na krańcu świata. Ostatnie dwie części to Na nieznanych wodach z 2011 roku oraz Zemsta Salazara, która zadebiutowała w maju 2017. Obecnie nie wiadomo, czy Disney ma jakikolwiek zamiar rozwinięcia franczyzy o kolejne tytuły.

Piraci z Karaibów jednak nie doczekają się kolejnej części, a przynajmniej nie w zapowiedzianej formie. Margot Robbie opowiedziała o postępach w produkcji z jej udziałem. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →