kadr z klipu do utworu „Cheese”

Malik Monatana zagra koncert w Opolu!


28 lutego 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Już 17 marca Malik Montana przyjedzie do Opola promować swój najnowszy studyjny album zatytułowany Adwokat diabła.

Adwokat diabła rusza w trasę!

Już 10 marca usłyszymy najnowszy album Malika Montany zatytułowany Adwokat diabła. Jest to niezwykle elektryzująca premiera, między innymi ze względu na imponującą listę gości, jakich raper zaprosił. Oprócz planów wydania płyty ma także mocno zapchany grafik koncertowy. Czego się spodziewać po raperze, którego miesięcznie słucha ponad 2 miliony użytkowników Spotify? Z pewnością wielkiego show. Łącznie na trasie promującej najnowszy krążek Malika jak dotychczas ogłoszono 9 miast. Będą to:


03.03 Poznań, Klub Muzyczny B17
11.03 Rzeszów, Aloha Bowling Club
17.03 Opole, Mango Music Club
24.03 Szczecin, Hala Odra
25.03 Łódź, Teatr Club
13.04 Kraków, Klub Studio
14.04 Wrocław, Centrum Koncertowe A2
15.04 Gdańsk, B90
29.04 Bydgoszcz, Fabryka Lloyda

Jesteście ciekawi, co przy okazji premiery nowego krążka przygotował Malik? Wpadajcie na koncert do Opola!

Malik Montana – Cheese prod. Lynch

Kup bilety na koncert Malika Montany w Opolu!

Już 17 marca Malik Montana wystąpi w Mango Music Clubie w Opolu. Będzie to jedna z pierwszych okazji, by usłyszeć rapera na żywo po premierze jego nadchodzącego albumu Adwokat diabła. Tak więc oprócz hitowych singli takich jak Jetlag, Chodź, 3 telefony być może usłyszymy nieopublikowane jak dotychczas utwory z gośćmi zza Oceanu. Bilety na koncert Malika w Opolu są dostępne do kupienia na stronie biletomat.pl.

Malik Monatana zagra w Opolu!

Już 17 marca Malik Montana przyjedzie do Opola promować swój najnowszy studyjny album zatytułowany Adwokat diabła. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM Adwokat diabła rusza w trasę! Już […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →