kadr z klipu

Malik Montana mówi, jaka jest „Sukcesu Cena”


03 grudnia 2021

Podziel się newsem:

Malik Montana przymierza się do publikacji kolejnego materiału. W sieci pojawił się teledysk do utworu Sukcesu Cena stworzonego w kooperacji z zagranicznym producentem.

Malik Montana z nowym singlem

Prezes GM2L opublikował nowy klip do utworu Sukcesu Cena, który w ostatnich dniach dominował w mediach społecznościowych Malika Montany. Najnowszy singiel warszawskiego rapera to również wynik kooperacji między Malikiem a 21-letnim holenderskim producentem Trobim. Beatmaker i DJ rozpoczął pracę z muzyką w wieku nastoletnim, co przełożyło się na złote i platynowe nagrania w młodym wieku. Utworowi towarzyszy teledysk, za który odpowiada ekipa VELVET VISION z Adrianem Meschim, posługującym się pseudonimem DER PROFESSOR, na czele.

Malik Montana – Sukcesu Cena

Aktywność Malika wzrasta

W przeciągu ostatnich miesięcy częstotliwość publikowania utworów Malika Montany zwiększa się. Cztery tygodnie temu opublikowano teledysk do 3 telefonów, a ponad dwa miesiące temu zadebiutował Click Clack Bang z udziałem rapera z Orleanu – Dosseha. Francuz na swoim koncie ma współprace z takimi nazwiskami jak BoobaSofaineKaaris czy Tory Lanez.

Zobacz: Malik Montana i Dosseh we wspólnym singlu. Click Clack Bang z teledyskiem już dostępne

Warszawski raper łączył siły również z Activą i Tovaritchem oraz publikował solowe single. Oprócz działalności solowej stale rozwijał funkcjonowanie ekipy Get Money Live Life, w której oprócz Diho działają również m.in. Josef Bratan, Alberto, Francuz Mordo, Kazior i Bibic. W zeszłym tygodniu na kanale ekipy opublikowano teledysk z udziałem Alberto, doubleS, p3 oraz Enakima. Szef GM2L zorganizował niedawno galę freakfightową High League oraz zapowiedział kolejną edycję imprezy.

Bando Love Story Remix – Alberto X doubleS X p3 X Enakim

Malik Montana przymierza się do publikacji kolejnego materiału. W sieci pojawił się teledysk do utworu Sukcesu Cena stworzonego w kooperacji z zagranicznym producentem. Malik Montana z nowym singlem Prezes GM2L opublikował nowy klip do utworu Sukcesu Cena, który w ostatnich dniach dominował w mediach społecznościowych Malika Montany. Najnowszy singiel warszawskiego rapera to również wynik kooperacji […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →