kadr z klipu

Malik Montana i Maxwell mówią „Chodź”. Kolejna polsko-niemiecka kooperacja


28 stycznia 2022

Podziel się newsem:

Malik Montana po raz kolejny łączy siły z niemiecką sceną rapową. W najnowszym singlu wystąpił Maxwell, reprezentant 187 Strassenbande.

„Bo z ołowiem nie ma żartów” – Malik Montana i Maxwell we wspólnym singlu

Singiel Chodź zadebiutował na platformach streamingowych dziś w nocy. W południe na kanale #GM2LTV opublikowano również teledysk autorstwa Flying Digital Content i Marvina Juliena. Zdjęcia wykorzystane w klipie zrobił Wojtek Koziara, współpracujący z Malikiem od dłuższego czasu. Utwór wyprodukowali OLEK wespół z Antonellobeatz. Pierwszy z wymienionych producentów odpowiedzialny jest również za mix i master razem z DEEVO.

Malik Montana x Maxwell – Chodź

To nie pierwsza współpraca Malika z członkami 187 Strassenbande

Malik Montana znany jest ze swoich międzynarodowych współprac. Warszawski raper nagrał utwory m.in. z Lil Toe, Eight O, Tovaritchem czy DaChoyce. W marcu 2020 roku Malik wystąpił również przed Stormzym podczas koncertu w stołecznej Stodole, a w grudniu opublikował zdjęcie z innym Brytyjczykiem – Headiem One’em. Jak podaje raper, w planach jest EP-ka wyłącznie z zagranicznymi kooperacjami.

Zobacz: Mordo Weź – Malik Montana łączy siły z legendą niemieckiej sceny

Malik jednak dobrze kojarzony jest przede wszystkim z niemiecką grupą 187 Strassenbande, w której skład wchodzą tacy nawijacze jak Maxwell, Bonez MC, LX, Gzuz oraz Sa4. Warszawiak może się pochwalić utworami z trójką z wymienionych raperów: LX, Bonezem MC oraz współautorem Chodź. W grudniu Malik pojawił się również na planie teledysku ekipy 187 do Wenn ich will, który ukazał się w styczniu. Oprócz prezesa GM2L we Frankfurcie nad Menem pojawił się również Kazior, podopieczny Montany.

Gzuz feat. Bonez MC – Wenn ich will

Malik Montana po raz kolejny łączy siły z niemiecką sceną rapową. W najnowszym singlu wystąpił Maxwell, reprezentant 187 Strassenbande. „Bo z ołowiem nie ma żartów” – Malik Montana i Maxwell we wspólnym singlu Singiel Chodź zadebiutował na platformach streamingowych dziś w nocy. W południe na kanale #GM2LTV opublikowano również teledysk autorstwa Flying Digital Content i […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →