kadr z teledysku „Seriale"

Ile małych miast pomieści sala weselna? Holak z Jordahem mają odpowiedź


01 sierpnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Zespół Małe Miasta, czyli Holak i Jordah, wracają, ale nie w typowy sposób. Artyści wystartowali z ofertą weselną.

Znalezienie zespołu na wesele graniczy z cudem? Małe Miasta przychodzą z pomocą

Jedną z podstawowych rzeczy, o które należy zadbać podczas organizacji wesela, jest odpowiednia oprawa. Część młodych par decyduje się na DJ-a, inni sięgają po zespół i żywe instrumenty. Ceny i terminarz wodzirejów również nie są zbyt elastyczne, dlatego muzyków należy bookować z odpowiednim wyprzedzeniem.

Zobacz: Małe Miasta powracają w nowym singlu Ratela

Przyszli małżonkowie od niedawna mają jednak kolejną grupę w zanadrzu, którą mogą spróbować wynająć na jeden z najważniejszych wieczorów życia. Do grona zespołów weselnych dołączyły Małe Miasta, czyli Jordah z Holakiem. Artyści poinformowali pod koniec lipca, że wystartowała strona weselemalemiasta.pl, gdzie znajdują się oferta oraz kontakt.

Zespół Małe Miasta przygotuje ofertę specjalnie dla Ciebie, opartą o:

Występ podzielony na 2 półgodzinne sety, w tym prezentację albumu przygotowanego specjalnie na okoliczności wesela.
Oprócz koncertu imprezę może uświetnić występ DJ-a, który utrzyma odpowiedni klimat na Twojej imprezie.

Świętujemy Twój moment,
tylko na własnych zasadach

– czytamy na stronie.

Małe Miasta dołączają do nowej wytwórni

Holak i Jordah nie podali konkretów, jeśli chodzi o repertuar. Wątpliwe jest, by duet zamierzał grać utwory z ich dotychczasowej dyskografii, którą wieńczy album Plecy pomników z 2018 roku. Dziś ogłoszono, że duet podpisał kontrakt z PIAS Poland & Eastern Europe. Płyta ukaże się jesienią tego roku. Pierwszy singiel, Kiedy moje wesele, zadebiutuje w serwisach streamingowych już w najbliższy czwartek 4 sierpnia.

Od samego początku teksty Małych Miast były mocno osadzone w realiach, stanowiąc błyskotliwy komentarz do istotnych problemów społecznych. Nie inaczej będzie w przypadku nowego albumu. O czym będą tym razem śpiewać? Wszystko stanie się jasne już wkrótce, wraz z premierą pierwszego singla.

– czytamy w notce.
małe miasta pias poland & eastern europe
fot. materiały prasowe

Małe Miasta – Plecy pomników – odsłuch albumu

Zespół Małe Miasta, czyli Holak i Jordah, wracają, ale nie w typowy sposób. Artyści wystartowali z ofertą weselną. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Znalezienie zespołu na […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →