Małe Miasta zapowiadają wielki powrót. “Nie chowamy się za żadną ironią.”


31 stycznia 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Zeszły rok poświęcili na solowe projekty. Ten rozpoczynają wydaniem trzeciej wspólnej płyty.

Choć album Plecy Pomników do sklepów trafi dopiero 16 lutego, niektórzy mieli już okazję do osobistego odsłuchu najnowszego krążka wydanego pod szyldem Małe Miasta. Holak i Jordah zaprosili paru znajomych i fanów z facebookowej grupy Ludzie Małych Miast na Listening Party.

Było domowe ciacho, słuchanie muzy i rozmowy o nowej płycie. A Holak i Jordah przy okazji zdradzili, że nad Plecami Pomników pracowali już od wakacji i jest to ich pierwszy album, na którym nie chowają się za żadną ironią.

Ci, którzy mieli już przyjemność zapoznania się z 12 nowymi kawałkami Holaka i Jordaha zdecydowanie polecają nowe wydawnictwo Małych Miast wydane nakładem wytwórni Alkopoligamia. 

Jeśli dajecie im wiarę – możecie już sobie zamówić Plecy Pomników w preorderze klikając tutaj.

Zeszły rok poświęcili na solowe projekty. Ten rozpoczynają wydaniem trzeciej wspólnej płyty. Choć album Plecy Pomników do sklepów trafi dopiero 16 lutego, niektórzy mieli już okazję do osobistego odsłuchu najnowszego krążka wydanego pod szyldem Małe Miasta. Holak i Jordah zaprosili paru znajomych i fanów z facebookowej grupy Ludzie Małych Miast na Listening Party. Zobacz także Nowe seriale, […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →