Małe Miasta zapowiadają koncerty i wydają nowy klip. Wszystko z okazji premiery krążka Plecy Pomników!


17 lutego 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Holak i Jordah znowu w duecie!

Holak i Jordah powrócili do muzycznego działania wespół zespół, by dobry hip hop móc wzmóc. Efektem tych działań, które rozpoczęły się w zeszłoroczne wakacje jest krążek Plecy Pomników, który już od kilku dni zdobi półki muzycznych sklepów.

Z okazji premiery swojej nowej płyty Małe Miasta wydały klip z kolejnym singlem Już wiem, że jutro będę żałował, który – wbrew pozorom jest bardzo pozytywny i zdecydowanie do pobujania.

Przy okazji Jordah i Holak zapowiedzieli się w kilku miastach na wiosenne koncerty.

10 marca chłopaki odwiedzą wrocławską Starą Piwnicę, 16.03. pojawią się w Cafe Kulturalna w Warszawie, 22 marca zagrają w klubie Szpitalna 1 w Krakowie, a podczas majówkowego weekendu będzie można ich usłyszeć na poznańskim Nocnym Targu Towarzyskim.

Holak i Jordah znowu w duecie! Holak i Jordah powrócili do muzycznego działania wespół zespół, by dobry hip hop móc wzmóc. Efektem tych działań, które rozpoczęły się w zeszłoroczne wakacje jest krążek Plecy Pomników, który już od kilku dni zdobi półki muzycznych sklepów. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →