Holak i Jordah nagrali własny serial. A nawet… Seriale!


07 lutego 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Mamy pierwszy klip promujący płytę Plecy Pomników.

Holak i Jordah wystąpili w Serialach. Ale bynajmniej nie jest to nowa produkcja Netflixa, ale ich najnowszy klip do kawałka Seriale, który promuje ich album Plecy Pomników.

Holak i Jordah premierę płyty wydanej w wytwórni Alkopoligamia zapowiedzieli na 16 lutego. Jak sami przyznali, tym razem na płycie nie ma ironii, a materiał na Plecy Pomników powstawał już od zeszłorocznych wakacji, kiedy byli jeszcze współlokatorami.

Małe Miasta łączą hip-hop z odważnymi elektronicznymi brzmieniami oraz eksperymentalnym R’n’B. Mateusze odpowiadają nie tylko za muzykę, ale również wizualną stronę projektu: zarówno od strony graficznej, jak i filmowej. Na ich płytach gościnnie wystąpili tacy artyści jak Taco Hemingway, Paluch, Ten Typ Mes czy Wojtek Mazolewski.

Na płycie Plecy Pomników znajdzie się łącznie 12 kawałków i można ją zamawiać już w pre-orderze.

Małe Miasta – Plecy Pomników Tracklista

1. Sprawdzam
2. Już wiem, że jutro będę żałował
3. Nie uwierzyłbym w to nawet gdybym był tam
4. Proporcje
5. Nie zrozum mnie źle
6. Seriale
7. Chcę to opowiedzieć ci
8. Piekło
9. Jak policjanci z Miami
10. Bezpieczeństwo
11. Zwalniam
12. Nie mam czasu na bycie introwertykiem

Mamy pierwszy klip promujący płytę Plecy Pomników. Holak i Jordah wystąpili w Serialach. Ale bynajmniej nie jest to nowa produkcja Netflixa, ale ich najnowszy klip do kawałka Seriale, który promuje ich album Plecy Pomników. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →