Holak i Jordah nagrali własny serial. A nawet… Seriale!


07 lutego 2018

Podziel się newsem:

Mamy pierwszy klip promujący płytę Plecy Pomników.

Holak i Jordah wystąpili w Serialach. Ale bynajmniej nie jest to nowa produkcja Netflixa, ale ich najnowszy klip do kawałka Seriale, który promuje ich album Plecy Pomników.

Holak i Jordah premierę płyty wydanej w wytwórni Alkopoligamia zapowiedzieli na 16 lutego. Jak sami przyznali, tym razem na płycie nie ma ironii, a materiał na Plecy Pomników powstawał już od zeszłorocznych wakacji, kiedy byli jeszcze współlokatorami.

Małe Miasta łączą hip-hop z odważnymi elektronicznymi brzmieniami oraz eksperymentalnym R’n’B. Mateusze odpowiadają nie tylko za muzykę, ale również wizualną stronę projektu: zarówno od strony graficznej, jak i filmowej. Na ich płytach gościnnie wystąpili tacy artyści jak Taco Hemingway, Paluch, Ten Typ Mes czy Wojtek Mazolewski.

Na płycie Plecy Pomników znajdzie się łącznie 12 kawałków i można ją zamawiać już w pre-orderze.

Małe Miasta – Plecy Pomników Tracklista

1. Sprawdzam
2. Już wiem, że jutro będę żałował
3. Nie uwierzyłbym w to nawet gdybym był tam
4. Proporcje
5. Nie zrozum mnie źle
6. Seriale
7. Chcę to opowiedzieć ci
8. Piekło
9. Jak policjanci z Miami
10. Bezpieczeństwo
11. Zwalniam
12. Nie mam czasu na bycie introwertykiem

Mamy pierwszy klip promujący płytę Plecy Pomników. Holak i Jordah wystąpili w Serialach. Ale bynajmniej nie jest to nowa produkcja Netflixa, ale ich najnowszy klip do kawałka Seriale, który promuje ich album Plecy Pomników. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa […]


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →