via Facebook / Holak

Holak dzieli się nagraniem z wyjątkowej live sesji


31 marca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Holak podzielił się nagraniem z live sesji nagranej w ramach przygotowań do jego solowego koncertu.

Holak w wersji live

Holak udostępnił krótkie nagranie z live sesji, która odbyła się w ramach przygotowań do jego nadchodzącego, solowego koncertu. Artysta wykonał okrojone, instrumentalne wersje utworów Wszędzie dobrze pochodzącego z płyty The Introvert oraz coveru zespołu Malarze i ŻołnierzePo prostu pastelowe. Stanisław Holak, ojciec Mateusza, był członkiem tej grupy, a sam Mati parę miesięcy temu wypuścił swoją interpretację tego kawałka. W live sesji Holaka wsparł Wojtek Mazolewski. Reżyserią, montażem i produkcją całości zajął się sam Mati, który już niejednokrotnie pokazał, że jest człowiekiem wielu talentów. Realizacją wokali zajął się Kamil Durski z zespołu Atlvnta. Jest to pierwsza część nagrania. Druga z nich z kolejnymi dwoma kawałkami pojawi się niebawem.

Holak Live @ kanał (Wszędzie dobrze, Po prostu pastelowe)

Mati-solenizant

Holak już 14 kwietnia zagra swój jubileuszowy (z wielu względów) koncert w warszawskiej Hydrozagadce.

Zapraszam na mój pierwszy solowy koncert po najdłuższej przerwie. Jestem na scenie od 15 lat, w kwietniu kończę lat 30 i dojrzałem do tego, żeby stanąć na scenie z gitarą, w formule solo-act. Będzie przekrojowy materiał: nowości, indie-rock, Małe Miasta. Nie zabraknie piosenek z mojej pierwszej solowej płyty The Introvert, której stuknie 5 lat. Dlatego pozwoliłem sobie użyć słowa Jubileusz.

Do zobaczenia,

Mati-solenizant

– czytamy w opisie wydarzenia

Na koncercie nie zabraknie oczywiście gości. Na scenie pojawią się Jordah, z którym Holak współtworzył duet Małe Miasta oraz Młody Leszcz, którego mogliśmy niedawno usłyszeć na feacie w utworze Holaka Nóż w serce. Artysta nie zdradził jeszcze wszystkich niespodzianek dotyczących gości. A czy w tym roku otrzymamy jakieś nowości od Mateusza? Wszystko na to wskazuje. Przy okazji premiery coveru Po prostu pastelowe Holak zdradził, że utwór ten idealnie wpisuje się w klimat płyty, nad którą pracuje. Zapinamy pasy i z niecierpliwością czekamy!

Holak podzielił się nagraniem z live sesji nagranej w ramach przygotowań do jego solowego koncertu. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Holak w wersji live Holak udostępnił […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →