5 obiecujących numerów z Heartbreaks & Promises vol. 3


12 grudnia 2016

Podziel się newsem:

21 grudnia ukaże się trzecia część kompilacji Heartbreaks & Promises, którą duet Flirtini sygnuje swoją marką. Mamy pewne oczekiwania wobec tego składaka.

Znamy już trzy numery zapowiadające trzecią część promującej najświeższe rzeczy w polskiej muzyce elektronicznej składanki – „Na zawsze” Julii Wienawy i Zeppy Zepa, „Ulotne” Klaudii Szafrańskiej i ENZU oraz „Mapy” Natalii Nykiel i Flirtni. Apetyt na więcej został rozbudzony, dlatego zastanawiamy się, jak wypadną inne, ciekawie brzmiące już w teorii spotkania artystów.

Justyna Święs / Klaves „Gabriel”

heartbreak promises 3

Justyna Święs jest często zapraszana do współpracy przed producentów, ale takiego spotkania jeszcze nie było. Mamy głód na nowe rzeczy Klavesa, który od czasu kompilacji The Beginning MOST-u konsekwentnie milczy. Tym bardziej, że to chyba jego pierwsze, nieremikserskie podejście do pracy z wokalistką, które zdecydował się pokazać światu. Oboje artystów będzie można też usłyszeć na poznańskim sylwestrze – ciekawe czy połączą siły?

 

Iza Lach / Pepe. „Sukienka”

heartbreak promises 3

Czas najwyższy po eksperymentach ze Snoopem i śpiewaniu po angielsku przywrócić Izę Lach Polsce. Najwięcej uroku ma właśnie wtedy, gdy śpiewa w swoim ojczystym języku i sama wykręca swoje kompozycje. Tym razem jednak w warstwie muzycznej łączy siły z Pepe. – bardzo zdolnym, czującym soul w elektronice producentem z Ostrowa. Efekty mogą nas pozytywnie zaskoczyć.

 

Gedz / Otsochodzi / Pham „uberPOP”

heartbreak promises 3

Wielkie spotkanie urodzonych w latach 90.! Pham bywa porównywany do Flume i ma na koncie już sporo sukcesów – uznanie dla jego twórczości płynie między innymi z Australii, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych. Jak wypadło spotkanie Phama z dwójką bardzo pozytywnie odbieranych młodych raperów? Tego jeszcze nie wiemy, ale nie możemy doczekać się, żeby sprawdzić.

 

Małe Miasta / Rosalie. „Blisko”

heartbreak promises 3

Ciężko nazwać to spotkanie nieoczekiwanym – w końcu Mateusz Gudel, połowka Miast, to stały współpracownik Rosalie., odpowiedzialny m.in. za beaty w „Pozwól” czy „This Thing Called Love”. Oba to świetne numery, więc z zainteresowaniem czekamy na kolejne wspólne nagranie, tym razem także z udziałem Holaka.

 

WÜ / Reni Jusis / BARANOVSKI „Donikąd”

heartbreak promises 3

Reni Jusis ma niewielką, ale znaczącą historię featuringów – w końcu drogę do kariery otworzyły jej nagrane z Yarem „Numery Dwa” i „Dziś jest pełnia”. Z kolei XXANAXX w roku powrotu na scenę piosenkarki cytowali w swoim własnym singlu „Kiedyś Cię znajdę”. Wydaje się więc, że do spotkania tych artystów prędzej czy później musiało dojść i jego efektem będzie właśnie „Donikąd”. Za sylabą WÜ kryje się właśnie Michał Wasilewski – połówka tego electro-popowego duetu.

Kompilacja Heartbreaks & Promises Vol. 3 dostępna jest w przedsprzedaży w Asfalt Shopie.

hp3_coverver2

Sprawdź także:
Otsochodzi: Konsekwentnie do przodu [wywiad]

21 grudnia ukaże się trzecia część kompilacji Heartbreaks & Promises, którą duet Flirtini sygnuje swoją marką. Mamy pewne oczekiwania wobec tego składaka. Znamy już trzy numery zapowiadające trzecią część promującej najświeższe rzeczy w polskiej muzyce elektronicznej składanki – „Na zawsze” Julii Wienawy i Zeppy Zepa, „Ulotne” Klaudii Szafrańskiej i ENZU oraz „Mapy” Natalii Nykiel i […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku: